Saadame teie e-postile parooli muutmise lingi

Tutvustus

Tutvustus

BodyPump

Bodypump 60 min Les Mills kontsepttreening BODYPUMP® on muusika saatel tehtav jõuvastupidavus treening. Tunnis kasutatakse kangi, lisaraskuseid ja stepipinki. Tunniajase kangitreeningu käigus treenime kõiki keha suuremaid lihasrühmi. Treenija saab kangile asetatavate raskuste suurust ise reguleerida. See muudab treeningu kõigile jõukohaseks ja suurenevate raskuste puhul ka arendavaks, stimuleerides keha saavutama üha paremaid tulemusi. Fookuses on lihasvastupidavus ja suur korduste arv. 

Vaata video

Kõht-selg-tuhar

Kõht-selg-tuhar  – Lihastreeningule suunatud tund, kus treenitakse peamiselt selja-, kõhu-, ja tuharalihaseid, haarates mõningal määral kaasa ka teisi lihasgruppe. Tund algab lühikese lihtsa soojendusega. Kasutatakse hantleid, stepipinke, fitballe, kummilinte jt vahendeid. Tund lõpeb venitusharjutustega.

Vaata video

BodyToning

Vaheldusrikas body-treening, kus kasutatakse erinevaid vahendeid, raskused saab valida vastavalt enda treenitusastmele. Funktsionaalsed harjutused kogu kehale! Läbi mille arendame lihasvastupidavust, tasakaalu ja liikuvust. Mitmekesine tund annab hea koormuse. Treening lõpeb lõõgastavate harjutustega.

 

Fatburn

Treening algab aeroobse osaga, kus hoitakse pulssi rasvapõletustsoonis. Ei tehta keerulisi sammukombinatsioone. Tund on ülesehitatud nii, kus lihastreening vaheldub aeroobse osaga, kasutatakse ka kergemaid raskuseid ja stepipinki. Treening lõpeb kerge venitusega. Fatburn tund sobib kõigile, kes soovivad kaotada kaalu, arendada oma vastupidavust ja vormida kaunid lihased.

Ringtrenn

Treening algab sissejuhatusega, kus  tutvustatakse harjutusi ja nende sooritustehnikat. On sobilik nii algajale harrastajale kui ka edasijõudnud treenijale. Koormusi saab ise kergesti reguleerida vastavalt võimetele ja eesmärgile. Treening aitab viia lihased toonusesse ning parandada üldist füüsilist vormi. Põhiosa toimub  nn “jaamades”, sooritades harjutusi nii üla- kui alakehale ~1 minuti jooksul, liikudes seejärel järgmisse “jaama”. Treeningu jooksul tehakse 10-12 harjutust ja 2-3 ringi. Treening lõpeb venitusharjutustega kõigile treenitud lihasgruppidele.

JõusaaliABC 

Mõeldud uutele jõusaali huvilistele, kes aga ei tea, kuidas õigesti kardioseadmeid ja trenazööre kasutada. Samuti räägib treener, kuidas on hea üles ehitada efektiivne jõusaalitreening!

Step&Body

Stepipingiga tehtav treening. Tund algab soojendusega, kerge kombinatsioon stepipingil ja tunni teises pooles kasutatakse lihastreeningus erinevaid vahendeid (hantlid, kettad, matid jm). Tund sobib nii algajale kui ka edasijõudnule. Stepi treening põletab tõhusalt kaloreid ja on hea Sinu südamele! 

Vaata video

BodyShaping

Klassikaline sheiping - treeningsüsteem naistele, mis sobib nii alustajatele kui ka edasijõudnutele. Treening tagab ilusa ja esteetiliselt kena naiseliku keha, hea vormi ning veel parema enesetunde. Harjutused reitele + tuharalihastele + taljele + kõhulihastele ja õlgadele/ ülaseljale. Aeroobne reziim, 80% oleme maas. 

Strong Nation

Strong Nation on kõrge intensiivsusega jõu-kardio-plüomeetriline treening ühes, mis on üles ehitatud spetsiaalselt treeningule mõeldud originaalmuusikale ning kus kasutatakse vaid oma keharaskust, kaasates treeningusse kogu keha. Tunnis teeme kükke, kätekõverdusi, kosmonaute ning võitluskunstidele omaseid jala- ja käelööke. Treening sobib nii algajatele kui ka edasijõudnutele, mille jooksul annab treener nii kergemaid kui ka raskemaid variatsioone. (Ohtlik! Ka meestele meeldib!)

Treening algab soojendusega, millele järgneb 4 põhiosa:
Q1 – FIRE UP! Madala intensiivsusega osa, millesse on lisaks põimitud kätekõverduste väljakutse ning kus anname ka jalgadele kuuma.
Q2 – IGNITE! Intensiivsus tõuseb, pulss tõuseb ehk teeme hüppeid, lööke ja paneme jalad kiiresti tööle.
Q3 – PUSH YOUR LIMITS! Intensiivne osa, kus pulss on kõrge ja pingutus tugev ehk seal anname endast maksimumi.
Q4 – FLOORPLAY! Teeme erinevaid lihasharjutusi, kaasates kõiki kerelihaseid.
Põhiosi seovad lühikesed taastumisosad ning treeningu lõpetame rahuliku venitusega.

Vajad vaid vett, treeningrätikut ja valmisolekut end proovile panna!
Tule trenni ja saame koos tugevaks, kiireks ja vastupidavaks!

Zumba

Ladina-Ameerika stiilis emotsionaalne tantsuline fitnessprogramm. Zumba on ülesehitatud kolmele või neljale kergesti järgitavale põhiliikumisele, millele lisatakse erinevatele tantsudele iseloomulikke ning fitnesselemente. ZUMBA® sobib kõigile, ka neile, kes pole varem tantsu või aeroobikaga kokku puutunud. Zumba tund on tõeline pidu sinus eneses, mitte lihtsalt kuiv treening.

Zumba tund arendab vastupidavust, põletab tõhusalt kaloreid, toob naeratuse näole ja paneb puusad nõksuma! 
Eelnev tantsuline kogemus pole vajalik!

Vaata video

YOGAFUNC

YOGAFUNC 60min on fitness jooga tund muusika saatel, mis põhineb traditsioonilistel Ashtanga Vinyasa Yoga tehnikatel (asana, hingamine ja vinyasa). Tegemist ei ole traditsioonilise joogatunniga, vaid lõbusa ja efektiivse treeninguga. Tund sobib kõigile, kes soovivad proovida joogat ilma sügava süvenemiseta traditsioonilisse joogasse. Üks kava kestab 3 kuud. YOGAFUNCi harrastades saad tugevamaks, parandad painduvust ja tasakaalu, saad teadlikumaks oma kehast ning lahkud tunnist kindlasti hea positiivse laenguga.

bodyART

55 min Vaata video

bodyART 55 min on Robert Steinbacheri poolt loodud funktsionaalne keha&meele treening, kus harjutused on mõjutatud nii joogast, füsioteraapiast, erinevatest idamaistest võitluskunstidest, kui ka tavapärastest jõuharjutustest. Treeningus ei ole keerulist koreograafiat ega sooritata sammukombinatsioone. BodyART aitab samaaegselt suurendada nii lihaste jõudu ja vastupidavust, kui vabastada oma meeli ja sisemist jõudu. 
Kui tavapärane jõutreening keskendub pigem igale lihasgrupile eraldi, siis bodyART treeningus on inimene kui funktsionaalne üksus, kus kogu keha treenivad harjutused on kombineeritud klassikaliste hingamistehnikatega ühtseks tervikuks. Mitmed harjutused treenivad tasakaalu ja viivad seeläbi fookuse keha keskmesse. Treening toimub paljajalu või sokkides ja mugavates sportlikes riietes. Sobib igal tasemel harrastajatele ja nii meestele kui naistele.

Vaata video

Bodybalance

55 min Vaata video

Bodybalance 55 min Les Mills kontsepttreening BODYBALANCE® on harmooniline ühendus joogast, tai chi’st ja pilatesest. Täielik keskendumine, õige hingamine ja rida hoolikalt valitud harjutusi treenib meie jõudu, tasakaalu ja liikuvust ning seda kõike maheda muusika saatel. Treeningus saavad väga hea koormuse ka meie süvalihased, seda nii läbi harjutuste kui ka hea rühi hoidmise. Tehnika ja liigutuste kombinatsioon pakub füüsilist treeningut, ühtlasi tunneme aga ka sisemist rahu ja harmooniat.

Vaata video

Venitus ehk Stretching

Kuna igasugune koormus, eriti jõutreening, lühendab lihaseid, siis venitusharjutuste abil taastatakse lihaste normaalne pikkus ning säilitatakse nende elastsus, millega ennetame võimalikke vigastusi. Erinevate venitustehnikate kasutamisega vähendatakse treeningus lihaspingeid ja taastatakse nende elastsus. Lihashooldus on vajalik ennekõike selleks, et vältida vigastusi ning hoida lihastes toimuvaid ainevahetuslikke protsesse aktiivsena. Seejuures sobib lihashoolduse tund just taastavateks treeningpäevadeks, et kiirendada taastumist ning vähendada lihasvalu ja pingeid.

Vinyasa jooga

55

Vinyasa jooga on dünaamiline joogastiil, kus hingamine ja liikumine on omavahel sünkroniseeritud. Läbi Vinyasa treeningu paraneb lihaste jõudlus, keha muutub painduvamaks, suureneb vastupidavus ning tasakaal. Tund algab häälestumise ning soojendusega. Seejärel liigume läbi päiksetervituste tunni põhiosa juurde, kus teeme harjutusi seistes, istudes, sügavaid ette- ja tahapainutusi, katsetame tasakaalu ja õpime huvitavaid asendeid. Tund annab kehale mõnusa koormuse, keskendudes ka kerelihaste treenimisele. Tunni füüsiline osa aitab ette valmistada tunni lõpusosas tehtavaks lõpulõdvestuseks (ca 10 min), mil õpime läbi praktika keha ja meelt rahustama.

Tund annab su kehale füüsilise koormuse ning asendite ühendamine teadliku hingamisega rahustab närvisüsteemi. Vinyasa jooga sobib nii algajatele kui ka edasijõudnutele jooga harrastajatele, kuna asenditel on palju variatsioone, seega saad ise raskusastme valida ja järgida oma keha võimeid.

Tund toimub paljajalu või sokkides. Riietus mugav/sportlik. Võta kaasa joogivesi

HiitBox

Suurepärane hoogsa muusika saatel tehtav intensiivne poksilaadne trenn. Treening arendab hästi kogu keha vastupidavust ja koordinatsiooni. 

Tund on sobilik nii meestele kui naistele ning ei eelda mingit varasemat võitluskunstite tundmist.

Jalalöögid, haagid, käelöögid jm kokkupanduna ühendatud kaasakiskuva muusikaga. Tule ela oma emotsioonid välja ja kuluta palju kaloreid! 

 

Vaata video

EasyFit

Kerge ülesehitusega kogu keha hõlmav treening. Tund algab liikuva osaga ja järgnevad lihasharjutused. Sobib hästi algajatele!

PilatesFeels

55

PilatesFunc - energiline ja FUN Pilatese tehnikal põhinev treening, mis ühendab muusika ja distsipliini, et tugevdada eelkõige kõhu- ja seljalihaseid ning arendada lihaspainduvust ja tasakaalu. Sidudes erinevad harjutused spetsiifilise hingamisega, aitab täiustada stabiilset ja kontrollitud liikumist ning parandab koordinatsiooni ja kehahoiakut. Muusikal on PILATES•10s oluline osa, lisades tunnile palju positiivset emotsiooni ning samal ajal tugevdab kogu keha lihaste vastupidavust.

KõhuEri

30

Treeningu käigus töötatakse efektiivselt läbi kogu kere keskosa. Suuremat rõhku pannakse kõhulihaste tugevdamisele, aga treenitakse ka seljalihaseid.

Treening algab soojendusega, millele järgnevad lihasharjutused ning treening lõppeb venitusega. Tund kestab 30 minutit ja sobib ka algajatele!

 

Jõusaalitreening

Jõusaalitreening  on treening jõusaalis,mis keskendub ennekõike keha vormimisele läbi jõunäitajate ja tehnilise harjutuste soorituse parandamise. Jõusaalitreeningus keskendume erinevate keha piirkondade treenimisele ( jalad, selg, ülakeha ja kõht)
Jõusaalitreening sobib neile kellele meeldib treenida jõusaalis koos suurte raskustega.

BodyTransform

Tahad muuta oma keha? Aga ei tea, kuidas... Meie aitame!

BodyTransform on keskmise raskusastmega treening, kus lihasharjutused on kombineeritud cardio-harjutustega. Tegemist on üldfüüsilise intervalltreeninguga, mille vältel põletatakse palju rasva, vormitakse kogu keha lihaseid ja kasvatatakse lihasvastupidavust. Kasutusel on erinevad treeningvahendid - hantlid, kang või kettad, kuid mitmed harjutused sooritatakse ka oma keha raskusega. Alustatakse soojendusega, millele järgneb tööosa ning tunni lõpetab lõõgastav venitus. Treening sobib nii algajale, kui edasijõudnule, kuna raskematele harjutustele annab treener ka lihtsamad alternatiivid. Seeläbi saab treenija ise reguleerida treeningu intensiivsust lähtudes oma treenituse astmest ning enesetundest. Koormuse saab kogu keha ja regulaarsus tagab kiired silmnähtavad tulemused!

Vaata video

Füsioteraapiline treening

Nagu treeningu nimigi vihjab, keskendutakse selles madala intensiivsusega treeningus enim keha vundamendi ehk süvalihaste ning lihaste kinnituskohtade treenimisele/tugevdamisele, läbi mille parandatakse nii rühti kui ka liigeste võimekust senisest rohkem koormust taluda. Treening sobib nii üldkehalise vundamendi ladumiseks kui ka traumast taastumise perioodil keha üldise toonuse säilitamiseks ning liigeste liikumisvõime parandamiseks.

Vaata video

BodyCombat

BodyCombat on efektiivne intervalltreening, kus imiteeritakse idamaiseid võitluskunste. Kasutusel on nii käe- kui jalalöögid, suur rõhk on kerelihastel, mis on löökide sooritamisel pidevalt töös. Siin saab proovida Kick-boxingut, Taekwondod, Muay Thaid, Kung-fud, või „tantsida“ Brasiilia rütmide saatel Capoeira stiilis. Tunni alustab soojendus, millele järgneb kardio- ehk võitlusosa – läbilõige erinevatest võitluskunstidest. Tunni lõpetab kerelihaste treening matil ning venitus. 

BodyCombat on tõhus rasvapõletaja, ühe tunni vältel võib kuluda kuni 740 kcal. See vähendab stressi, parandab koordinatsiooni, kasvatab võhma ning arendab kiirust, jõudu ning lihasvastupidavust. Tund sobib nii algajale, kui edasijõudnule, kuna raskematele kombinatsioonidele annab treener ka lihtsamad alternatiivid. BodyCombat on vaheldusrikas, põhikombinatsioonid on omandatavad 3-4 korraga. Sama kava on kasutusel 3 kuud, mis annab aega liikumised mõnusalt omandada ning neist maksimaalne kasu saada.

Vaata video

Pilates

Pilatese tehnika loojaks on Joseph H. Pilates. Tema poolt välja arendatud harjutuste kava eesmärgiks on saavutada täielik kontroll keha üle. Tunnis püüame harjutusi sooritada võimalikult sujuvalt ja kontrollitult, kasutades selleks nn jõujaama ehk õiget keha asetust. Liigutuste kvaliteeti toetame alati teadliku hingamisega. Tunni eesmärgiks on tugevdada nii süvalihaseid kui ka arendada painduvust ja vähendada lihaspingeid

Vaata video

HIIT+kõhueri

Kõrge intensiivsusega intervall- ja kere keskosa treening. Treening algab lühikese soojendusega. Sellele järgnevad treeninglõigud, mille käigus sooritatakse erinevaid kardio ja kere keskosale suunavaid harjutusi.

Harjutusi sooritatakse täisvõimsusel 45-60 sekundiliste lõikudena, vahepeal on taastuvad pausid. Hoolimata kõrgest intensiivsusest sobib treening ka vähem treenitud inimesele, sest harjutusi saab sooritada omale sobivas tempos.Treeningu vältel näitab treener ette alati kaks variatsiooni harjutustest (kergem/raskem), mis võimaldab treenitaval endale antud ajahetkel just sobivaima valiku leida.

Harjutusi sooritatakse oma keharaskusega või kasutades treeningvahendeid. Tund lõppeb lühikese venitusega.

Vaata video

Kõht-selg-käed

Treeningus keskendutakse käte ja kerelihaste tugevdamisele. Tund algab kerge soojendusega, millele järgnevad lihasharjutused. Kasutatakse erinevaid vahendeid. 

Vaata video

FitBody

FitBody on tõhus intervalltreening, kus on kombineeritud harjutused nii lihastoonuse tõstmiseks kui ka rasvapõletuseks. Treening on jõukohane erineva tasemega treenijale, kuna koormusastet saab personaalselt kohandada.
Tule trenni ja hakka looma oma järgmise suve rannakeha!

Vaata video

Buttlift

Treeningus keskendutakse jalgade ja tuhara treenimisele. Treeningus kasutatakse erinevaid vahendeid- kange, kumme, palle jne.

Vaata video

YogaFunc Express

YogaFunc Express on kiire fitnessjooga tund muusika saatel, mis põhineb traditsioonilisel Ashtanga joogal. 45 minutit kestev tund algab päikesetervitustega, järgnevad joogast inspireeritud harjutused, mis mõjuvad kogu keha tugevdavalt. Muu hulgas mahub tundi ka palju kätekõverdusi ning kerelihaseid tugevdavaid harjutusi. Joogas traditsioonilist lõpulõdvestust selles tunnis ei tehta.

Meditatiivne õhtujooga

Rahulik joogatund, kus rahulik ja mõtestatud liikumine sünkroniseeritakse hingamisega, et keha soojaks saada ning valmistada ette pikemaks meditatsiooniks ja lõpulõdvestuseks. Tundi mahuvad alati ka hingamisharjutused. Meditatiivne õhtujooga sobib väga hästi mõne tugevama treeningu jätkuks, et keha ja meel enne uinumist maha
rahustada.

Vaata video

Shindo

See on Jaapanist pärit venitus-, massaaži- ja lōōgastusharjutuste süsteem. Eesmärgiks on vabastada keha ja meel sinna kuhjunud füüsilistest ja emotsionaalsetest pingetest. Tund on rahulik. Sa teed kaasa omas tempos. Lihtsad ja tōhusad venitused lōdvestavad keha, annavad energiat ja mōtteselgust. Sobib taastavaks treeninguks. Riietus mugav jalas sokid.

Nike Mobility / Mobility

keha liikuvust arendav rahulikus tempos treening, mis toetab iga treenija vastupidavus- ja jõutreeninguid. Treeningus keskendutakse liigeste liikuvusele, et treenija oleks tugevam oma teistes treeningutes ning tema kehas esineks vähem lihaspingeid. Läbi erinevate harjutuste on treeningu peamiseks eesmärgiks suurendada erinevate liigeste liikuvusulatust ning sealjuures ka stabiilsust. Ühtlasi aitab antud treening vähendada ka treeningutest lähtuvat vigastuste ohtu.

Salsarengue

Salsarengue on fitness tantsu treening, mis kasutab peotunde loomiseks ladina rütme. Tantsime salsa, merengue, bachata, cha cha cha, tango, cumbia ja palju teisi ladina rütme. Tunnis on 10 minutit soojendust, 35 minutit kardiot- ja toningut ning 10 minutit "cool-down" osa ja lõpus venitus.

Vaata video

Box+abs

Box & Abs on intensiivne üldfüüsiline intervalltreening, mis arendab vastupidavust, võhma, kiirust, tugevust ning on tõhus rasvapõletaja. Treeningus kasutatakse harjutuste sooritamisel taipoksi, kikkpoksi ja taekwondo elemente. Tunnis tehakse jala-, käe-, küünarnuki- ja põlvelööke kasutades abivahendina poksikotte. Sooritatakse mitmeid vastupidavusharjutusi ning suur rõhk on kerelihaste harjutustel. Tund lõpeb venitusega. Box & Abs tund kasvatab võhma ning tugevdab südamelihaskonda, sobides nii meestele kui naistele. Osalemiseks ei ole vaja eelteadmisi

Vaata video

Yin jooga

Õhtune "Yin Jooga", mis sobib absoluutselt kõigile! 

See joogatundi on ilus võimalus sukelduda sügavamale asenditesse ja enda sisemaailma, kaasates Hiina meditsiinist pärit meridiaanide õpetuse.

Tund algab kerge soojenduse ja sidekoe venitusharjutustega. Igal tunnil on oma temaatika ning 3-5 põhiasendit, milles püsitakse 5-10 minutit.

Emotsioonid on vaimse ja füüsilise valu ning kannatuste sisemine põhjus. Yin jooga pikad asendid lahustavad üleliigsed emotsioonid ning aitavad energia/Qi liikuda läbi meridiaaniteede.

Kallaneetika

Kallaneetika põhiülesanne on panna tööle süvalihaseid, need, mida teistes trennides väga ei treenita. Need lihased on nagu õhukesed ämblikuvõrgud, nõrgad ja elutud. Kaasates neid töösse, saate väga lühikese ajaga pingutada kogu keha, saavutada kauni kehahoiaku ja omandada kerge kõnnaku

Stretch&tone

Lihasgrupid: kogukeha lihaskond, kere ja kõhulihased.

See treening on kombinatsioon Pilatese, Yoga ja Core trennidest: Annab lihasvastupidavustreening kerelihastele. Tehakse tasakaalu-, jõu-, venitusharjutusi. Treening tõstab lihastoonust ja energiataset.

Intensiivsus: keskmine, sobib kõigile, nii algajatele kui ka edasijõudnutele.

Tempo on treeningus rahulik.

Tund algab kerge soojendusega, jätkub lihastreeninguga(oma keha raskusega) ning lõppeb venitusharjutustega.

FaceYoga

FaceYoga ehk jooga näole on näoharjutuste komplekt, mis on olemuselt sarnane tavalise joogaga, mis tehakse kehale.

Näojooga lähtub põhimõttest, et näolihaseid saab treenida, nagu ka kehalihaseid. Kui te kehalihaseid ei treeni, muutuvad need nõrgaks ja lõtvuvad. Sama juhtub vanusega ka näolihastega. Näol ja kaelal on palju väikeseid, omavahel põimunud lihaseid. Üks lihas liigub, teine ​​kohe venib. Nad reageerivad treenimisele ja lõõgastumisele sama hästi kui kogu keha lihased.

FaceYoga tulemusel:

- nägu muutub värskemaks ja on rohkem toonuses 

- kortsud, isegi kõige sügavamad, muutuvad vähem märgatavaks

- peavalud vähenevad või kaovad täielikult

- parandada nägemise kvaliteeti

- nahk muutub säravamaks, omandab loomuliku virsikuvärvi

- näo- ja kaelanaha tursed, lõtvus kaovad

- topeltlõuast on võimalik vabaneda

- nahareljeef ühtlustub, muutub elastseks ja puhtaks

Vaata video

BeatTheTimeStrength

Beat The Time treeningud on üles ehitatud ajale, 45-60 sek tööd ja vastavalt kas 15-20sek puhkust. Ühes trennis on 10-11 erinevat harjutust ja need läbitakse 3 korda.

Vaata video

PowerCardio

PowerCardio on kõrgema pulsisagedusega vastupidavustreening, mille koostamisel on inspiratsiooni saadud kergejõustikuharjutustest. Tund sobib igale vanusele ja treenitustasemele ning ei nõua eelteadmisi. Raskematele harjutustele on ka lihtsamad alternatiivid, tänu millele saab treenija ise reguleerida oma treeningu raskust. Tunnis on hüppeid, jooksu, liikumisi ja jõuharjutusi, mille läbi arendatakse kiirust, jõudu ja vastupidavust. See tõhus kardiovaskulaarne treening parandab südame-veresoonkonna tervist, une kvaliteeti ja tugevdab immuunsüsteemi. Korraliku pingutuse korral võib treeningus põletada kuni 700 kalorit! Veidike hullumeelne, natuke iseäralik ja äärmiselt äge!

JustDance!

JustDance! on tantsuline treening, mis koosneb erinevatest stiilidest nagu JazzFunk, Salsa, Reggaeton, Hip-Hop, Show Dance jne. Peamine ülesanne trennis on nautida tantsimist  ja oma keha liikumist! Tunnis on 5 minutit soojendust, 40 minutit tantsimist ja kardiot, 5 minutit kerelihaseid ja lõpus kindlasti venitusharjutused. Eelnev tantsuline kogemus pole vajalik!

Beat The Time Cardio 

Kõrge intensiivsusega kardiotrenn. Enamikel harjutustel on olemas kergem ja raskem versioon, nii saad hõlpsasti koormust reguleerida. Trenn algab soojendusega, millele järgnevad erinevad harjutused. Trennis kasutatakse ainult oma keharaskust ja matti. Harjutusi on 9 ja igaühe läbimine võtab aega 45 sekundit. Peale harjutuse läbimist on 15 sekundit pausi. Kokku tehakse ühe treeningu jooksul kolm ringi. Trenn lõppeb mõnusa venitusega.

FitBox

Intensiivne üldfüüsiline treening. Tund arendab südame- ja veresoonkonda ning lihasvastupidavust. Treeningus kasutame poksikotte kui ka enda keharaskust jõu- ning vastupidavusharjutustes. See tund loob sulle võimaluse õppida taipoksi ja kickboxi tehnikaid. Eelnevaid teadmisi võitluskunstides vaja ei ole ning treening sobib kõigile.

BeStrong!

BeStrong! - funktsionaalne jõutreening jõusaalis, mis on töötatud eelkõige keha vormimiseks, jõu ja vastupidavuse parandamiseks! Treeningu ajal treenitakse kõiki lihasgruppe, koormust saavad jalad, tuharad, selg, kere keskosa, käed ja õlad. Lõpus on mõnus venitus, et treeningust täit kasu saada!

Kalisteenika

Kalisteenika ehk keharaskusega treeningu juures on üks parimaid omadusi selle mitmekülgsus. Erinevalt jõusaali- või etteantud kavaga trennist, kus harjutuste valikuid piiravad masinad või on trennist trenni korduv kava, on enda kehaga jõu treenimisel tohutult palju võimalusi.

Keharaskuse treening võib olla nii lihtne kui ka väga raske. Kõik oleneb taaskord harjutuste valikust. Ära muretse, kui sa oled algaja või vastupidi, pead ennast juba kogenud atleediks. Keharaskuse trennil on sulle alati varuks jõukohaseid harjutusi.

Trennis töötame kõikide peamiste lihasgruppidega, selg, rind, õlad, alakeha, biitseps, triitseps, kõht. Tihti on haaratud ühte harjutusse mitu lihasgruppi korraga. Vajadusel kasutame abivahendeid. Trenni teeme ringtreeningu vormis.

CIRCL Mobility

CIRCL Mobility on Zumba loojate poolt loodud liikuvustreening, kus kõik liikumised toimuvad läbi ringi, poolringi, pöörde, kolmnurga või laine liigutuse. 

CIRCL Mobility treening aitab suurendada liiges-ja lihasliikuvust läbi kontrollitud liikumise, õige hingamise, liikuvusharjutuste ja venituste. Treening parandab keha liikuvusulatust ja aitab kaasa treeningjärgsele taastumisele.

Progressive Strength

Progressive Strength – progressiivne jõutreening

Olenemata sellest, kas oled juba kogenud jõutreeningus käija või alles alustaja siis Progressive Strength viib sinu treeningu uuele tasemele.

45-minutilise treeningu käigus õpid põhilisi jõutreeningu elemente aeglases ja kontrollitud liikumises, funktsionaalsed jõuharjutused ja dünaamiline kerelihaste töö – kogu treening omas tempos. Treening on üles ehitatud progressiivselt, et sinu keha saaks edasi areneda ja ei jääks mugavustsooni. Progressive Strength kava vahetub iga kuu aja tagant, et hoida treening värskena.

Kaasa haara mugavad treeningriided, toetavad jalatsid, joogipudel ja higirätik.

Progressive Strength eelised:

- suurendada lihaseid ja jõudu

- parandada jõutreeningu tehnikat

- dünaamiline kerelihaste treening

Pilates seljale

Süsteem sisaldab harjutusi kaelale, sügavatele seljalihastele – selja rindkere piirkonnale ja alaseljale. Pöörame tähelepanu abaluude liikuvusele ja rühile. Teeme harjutusi õla- ja puusaliigesele, mis parandab ka nende liikuvust. Treening sisaldab selja ja rindkere sügavat venitamist.

Nike Speed & Strength Combo

Treeningud kombineerime kokku jõu- ning vastupidavus harjutused. Treeningu käigus arendame kiirust, vastupidavust ning koordinatsiooni vaheldades aktiivset tööd puhkepausidega. Harjutusi tehakse enamasti kindla aja jooksul, võimaldades osalejal valida oma soorituse tempo ning muutes treeningu sobivaks nii algajatele kui ka edasijõudnutele.

Bachata fusion

Mis on bachata fusion? See on bachata alaliik, mis lisaks traditsioonilisele stiilile, sisaldab elemente ka teistest tantsustiilidest. Lihtsamalt öelduna annab see võimaluse rohkemaks mänguruumiks.

Alustame energilise soojendusega, mis valmistab keha ette ja toob vaimu kohale. Seejärel liigume edasi bachata elementide ja tehnika juurde, millest tekib õppimise käigus koreograafia. Enne tantsutrenni lõppu teeme ka kerge venituse, et kehale pingutuse eest aitäh öelda.

Trenn saab olema lõbus, rütmiline ja ka sensuaalne, et luua paremat kontakti iseenda ja oma kehaga. Kõik see toimub soolo formaadis!

Yoga Flow on dünaamiline tund täis kaunist liikumist asendist asendisse. Läbi Vinyasa-jooga elementide treenitakse tõhusalt nii üla- kui alakehalihaseid ja kerelihaseid.

Tund võimaldab arendada tugevust, painduvust, tasakaalu ja vastupidavust ning on paljudele lemmikstiiliks tänu inspireerivale mängulisusele ja nauditavale iseenda tundmaõppimisele.

Yoga Flow pakub väljakutset nii kogenud treenijale kui algajale. Tundi saadab mõnusalt lõõgastav, samas inspireeriv muusika.

Yin jooga/süvavenitus

Süvavenituse tunni näol on tegemist rahuliku praktikaga, mis keskendub pikaajalisele asendis viibimisele. Tunnis kasutatakse Yin-jooga elemente, mis aitab vabaneda sundasenditest tekkinud lihasvaludest. Erinevalt teistest joogastiilidest, püsitakse selles tunnis asendites tavalisest kauem - kuni viis minutit. Selline pikk asendites viibimine aitab parandada painduvust, elastsust lihastes ja liigestes, samaaegselt leevendades stressi.

Tunnis ei praktiseerita päikesetervituse seeriaid ega moodustata pikki asanate seeriaid.

Asendid on mugavad ja sobivad kõigile tasemetele, olenemata füüsilisest vormist ja kogemustest.

Tund sobib hästi ka jooksjatele, ratturitele jne. lihashoolduse eesmärgil.

Oodatud on ka mehed ja nooremad treenijad.

Nike Strength & Power

NTC appist inspireeritud jõusaalitreening.  Treeningus arendatakse kogu keha vastupidavust ja üldkehalist võimekust, hõlmates jalgu, tuharaid, kere keskosa, selga, käsi ja õlgu. Sobib nii algajale, kui ka edasijõudnud treenijale.