Saadame teie e-postile parooli muutmise lingi

Rühmatreenerid

Rühmatreenerid

Tallinn

Kethlin Kõrver

Rühmatreeningute juht

Sport ja liikumine on Kethlini elus alati olnud tähtsal kohal. Spordiga on ta tegelenud juba lapsest saadik.  Sai proovitud erinevaid spordialasid kuniks 13aastasena sattus ta esimest korda rühmatreeningutesse ja sinna ta süda jäi.

Treeninguid läbi viies on Kethlini eesmärgiks, et iga osaleja lahkuks treeningust heas tujus ning enesetundega, et on endast selles trennis kõik andnud.

Kethlini motoks on : ,, Su tänastest valikutest sõltub homne’’

Kethlin on lõpetanud Tallinna Ülikoolis rekreatsioonikorralduse eriala.

Omab EOK  IV taseme treenerikutset ja täiendab end pidevalt erinevatel koolitustel.

Kirke Kirt

Jõusaali- ja rühmatreener

Minu hing kuulub spordile. Olen spordiga tegelenud lapsest saati. Seitse aastat tegelesin kettaheitmise ja kuulitõukega.
Aasta tagasi hakkasin tegelema bikini fitnessiga.
Rühmatreeninguid ja personaaltrenne olen andnud Spordiklubis 24-7fitnessis kaks aastat.
Kui vajad abi kaalulangetamisel, lihastoonuse tõstmisel või toitumisalast nõu siis tule ja küsi abi.

Annab personaaltreeninguid Akadeemia Tee 30 ja Laki Põik 4 klubides.
 

Angelika Rumessen

Rühmatreener

Terve oma elu olen olnud üsnagi sportliku eluviisiga.Nooremas eas tegelesin 8 aastat ujumisega.Treenerina olen töödanud juba 25 aastat, omandanud 1998. aastal EEVL kvalifikatsiooni aeroobikatreenerina. Olen läbinud erinevaid koolitusi ja workshoppe nii Eestis kui välismaal. Alates 2007.a. olen rahvusvaheliselt litsenseeritud Les Mills BodyPump treener. Lisaks erinevatele rühmatreeningutele annan ka vesiaeroobika treeeninguid.
Lisaks olen õppinud massööriks M. I. Massaažikoolis. .Olen omandanud 2005.a klassikalise rootsimassaaži-, 2006.a. Tai massaaži- ja refleksoteraapia (jalatalla) massaaži kutse. Samuti tegelen ta ka Kinesio teipimisega, mis on mõeldud kõigile, kellel on teatud spordi- või muud vigastused.
Keskendun treeningutel harjutuste õigele sooritustehnikale. Jõud ja ilu ei tule kohe,seega on tähtis järjepidavus.

Inge Mõttus

Rühmatreener

Reet Paakspuu

Rühmatreener - Zumba

2010. aastal jõudsin mina oma esimesse zumba tundi ja armusin sellesse silmapilkselt.
Hea muusika, lihtsad koreograafiad ja mõnus tunne, mida veel ühelt treeningult oodata. Nüüdseks olen ise olnud treener juba üle 6 aasta.
Olen läbinud lisaks Zumba B1 koolitusele, Zumba B2, Zumba Toning, Zumba Step, Zumba Kids ja Strong By Zumba koolitused.
Terve oma elu olen olnud üsnagi sportliku eluviisiga. Nooremas põlves tegelesin ka 7 aastat iluvõimlemisega. Minu eesmärk on Zumba tunnis julgustada kõiki tantsima ja end välja elama.

Unusta päevmured ja lihtsalt naudi mõnusate latiinorütmide saatel 1 tund oma päevast koos minuga.

Signe Keernik

Rühmatreener

Olen kogu oma mäletatava elu olnud seotud liikumisega. Kooli ajal tants, hiljem muud spordialad ja rühmatreeningud. Oma viimased aastad olen suunanud treeneri oskuste täiendamisele ja eelkõige keha ja meele treeningute valdkonnas. bodyART treeningu kontseptsioon on võitnud minu südame ja südamega annan oma teadmisi edasi treeningsaalides. Minu suureks kireks on veel tantsimine, mille tulemusena on mul olnud võimalus juhendada Salsa algajate tantsutunde. Treeneri teadmsi täiendavad massööri töö kaudu saadud teadmised ja kogemused, erinevad toitumisalased koolitused ning koolitused hiina meditsiini valdkonnas. Olles pidevas enesetäiendamises, siis bodyART treeningutele on lisandunud veel deepWORK treeningud.

Julia Mihhailov

Rühmatreener

Dagmar Neem-Hannes

Rühmatreener

Tantsimine on alati saatnud Dagmari elu. Ta on tegelenud erinevate tantsustiilidega nagu rahvatants, breik ja hip-hop ning harrastanud võitluskunste.

Treeneritööd alustas Dagmar gümnaasiumi lõpuaastatel, mis hiljem ajendas valima Tallinna Ülikooli kehakultuuri teaduskonna magistriõppe.

Aastatel 1999-2004 osales Dagmar edukalt nii Aeroobikakuninganna kui fitnessi vabaklassi võistlustel, olles 2001.a.Eesti esimene Fit Girl.

Dagmar on mitmete treeningstiililde rahvusvaheliselt litsentseeritud treener: bodyART, LesMills BODYPUMP®, TRX treener, YogaFunk ja Gymstick Muscle.

Samuti on läbinud Shindo ja Ashtanga Yoga koolitused ja palju erinevaid rahvusvahelisi workshope.Dagmar on nagu ”energiapomm” ja tema tundides ei hakka kunagi igav.

Treeningutest vabal ajal meeldib Dagmarile tantsida, käia kinos ning kontserditel ja meisterdada ehteid.

Monika Aarniste

Rühmatreener

Sport on olnud minuga kogu minu elu. Alates 6 aastasest saadik olen tegelenud tantsimisega (enamasti showtants, club-freestyle). Viimased 7 aastat olen suurt rõhku pannud rühmatreeningutele ning enda koolitamisele sellel alal. Kuna armastus liikumise vastu on alati olnud suur ja treeningsaalis on palju aega veedetud, siis treeneriks saamine tundus loomulik jätk. Olen läbinud Rühmatreenerite baas- ja jätkukoolitused. Lisaks oman Les Mills BODYATTACK® ja DCH TRAINING VERVE treenerilitsentse. Iseenda koolitamine jätkub iga aasta. 

Täna jagan inimestega seda, mida armastan ja armastan seda, mida teen.
Trennisaalis kehtib slogan: You are your own limit!

Trennis näeme!

Dana Grebenjuk

Rühmatreener - Zumba

Minu nimi on Dana. Kogu minu elu on seotud spordi, tantsu, muusika ja haridusega. Tantsuline ja emotsionaalne fitnessiprogramm ZUMBA, mis põhineb Ladina-Ameerika ja teistel maailma tantsudel, tuli minu ellu mõned aastad tagasi ning nüüdseks olen litsentseeritud Zumba Basic1 ja Zumba KIDS instruktor.

Tule kindlasti minu treeningutele, sest siin Sa saad kindlasti juurde enesekindlust, energiat, positiivseid emotsioone, uusi sõpru, julgust, rütmilist tunnetust, hea tuju ja suurepärase vormi. Ühtlasi aitab Zumba treening vabaneda üleliigsetest ja kurbadest mõtetest ning Sa saad nautida pingevaba liikumist. Minu loosungiks on: „ZUMBA kõikidele“!

Natalja Danilova

Rühmatreener

Olen Natalja, Les Mills Bodypump ja Bodybalance treener.
Terve elu olen olnud seotud spordiga. Kui 2016 aastal külastasin esimest korda Bodypump treeningut  ja võtsin kangi kätte, sain aru, et ilma selleta ei saa enam elada.
Õppisin treeneriks, sain kogemusi ja nüüd jagan naudingu ja rõõmuga seda kõike edasi oma tundides. Olen Pumpi õige tehnika fänn, aitan trennides teid kõiki, et harjutusi  korrektselt  teha ja keha tugevamaks saada.
Teen ka Bodybalancit, mis sai minu teiseks suureks armastuseks peale Pumpi. Jooga baasil treening, mis annab lihastele mõnusa venituse ja lõdvestuse. Vaimule puhast muusika naudingut ja meditatsiooni igas trennis.
Valdan kolm keelt: vene, eesti ja inglise, tänu sellele saate vajalikke nippe omale sobiva keeles.
Kui siiamani ei olnud veel BodyPumpi või BodyBalancit proovima, tulge minuga trenni tegema! Ootan rõõmuga!

Olga Artjuhhina

Rühmatreener

Spordiga tegelenud juba alates algklassidest. Jooksmine, suusatamine, kergejõustik. 
Oman meditsiinikooli diplomit medõe eriala.
EEVL -1 tase litsenseeritud aeroobika treener 2005 a.

Koolitused:
EEVL- 2 tase aeroobika treener 2009a.
Aeroobikatreenerite ideepäevad 2006, 2007a.
Aeroobikatreeneride konventsioonid 2006, 2007a.
All about step Tallinn 2008a.
Rühmatreenerite koolitus 2017a.
Osalen igal aastal erinevatel koolitustel ja idepäevadel.
Olles nûüd ûle 15 aasta rühmatreenerina tööd teinud erinevates klubides. Step, fat burn, fit ball.
Keskendun treeningutel harjutuste õigele sooritustehnikale.
Soovitada saan vaid seda, mida ise proovinud. 
Olen valmis koostööks kõigiga, kes soovivad parandada oma füüsilisvormi, tahavad head välja näha ja tunda end oma kehas hästi. 

Lenne Allandi-Väli

Rühmatreener

Juhendan BodyTone, BodyBalance treeninguid, lisaks teen erinevaid veetreeninguid, joogat saunas, tantsujoogat, Flow- joogat.

Treenerina olen töötanud alates 2001 a.

Lõpetanud Tallinna Meditsiinikool Tegevusteraapia eriala 2004 a. ja Tallinna Pedagoogika ülikool Rekreatsiooni korraldus 2000 a.

Oman EOK vesiaeroobikatreeneri EKR V taset, Les Mills BodyBalance ja Body-Tone litsentsi, tantsujooga treeneri litsentsi.

Olen läbinud erinevaid koolitusi ja workshoppe nii Eestis kui välismaal.

Mind motiveerib, kui inimesed saavad trennist rõõmu ja rahulolu oma ellu juurde.

Lauri Birkan

Personaal- ja rühmatreener

Lauri on lõpetanud viieaastase kehakultuuriõppe Tallinna Pedagoogikaülikoolis – 2001. aastal. Sellele järgnenud 10 aastat kuulus ta Eesti kergejõustiku paremikku nii 400m kui ka 400m tõkkejooksus ning tuli Eesti meistriks 400m ja 4x400m jooksus. Kuuludes Eesti koondisesse kaitses ta korduvalt oma riigi au nii Balti maavõistlustel kui ka Euroopa karika MV esiliigas. Pärast tõsisema spordiga hüvasti jätmist on Lauri tegutsenud paralleelselt ajakirjaniku ja treenerina, juhendades nii noori kui ka täiskasvanuid.

Lauri on pannud end proovile kergejõustiku, ujumise ja üldkehalise ettevalmistuse treenerina, puutudes seejuures kokku nii kergejõustiklaste, korv- ja jalgpallurite kui ka tennistidega – harrastajate ja professionaalidega, töötades lastega Eestis, Austrias, Saksamaal ja Kanadas.

Lauri omab EOK kergejõustikutreeneri kutsetunnitust ning on täiendanud enda teadmisi läbides nii klassikalise massaaži, seljamassaaži kui ka manuaalteraapia kursused M. I. Massaažikoolis.

Lauri lähtub treeningutel põhimõttest, et enne tõsisemate lisaraskuste appi võtmist peaks inimene esmalt tulema toime oma enda kehaga. Ükskõik milliste koormustega treenides ei tohi ära unustada vundamenti – kui süvalihased on nõrgad, väsib keha kiiremini ning sõltumata spordialast kannatab soorituse tehnika ja lõppresultaat. Hea trenn on oma olemuselt mitmekülgne ja vaheldusrikas ning enese vormishoidmiseks on jõumasinad vaid üks võimalus paljudest.

Telefon: +372 5119814

lauri.birkan@gmail.com

Kerli Hansen

Rühmatreener

Trenni olen teinud ja kick-boxing aeroobikaga tegelenud aastakümneid. Alates 2017. aastast kuulun Les Millsi „perekonda“ omades nüüdseks Les Mills Body Combat Advanced Instructor ametinimetust. Minu võitlustundides saab proovida capoeirat, karated, kick-boxingut, taipoksi, MMAd ja tae kwon dod.

Tegelen hobikorras ka jooksmisega, osaledes peamiselt linnamaratonidel, neist põnevaim elamus 2018. a. juulis toimunud Biofreeze San Fransisco Marathon.

Lisaks idamaistele võitluskunstidele ja jooksule on mind alati köitnud funktsionaalsed ja plüomeetrilised treeningud, mis löövad iga kord silma särama ja laevad kõige positiivsema energiaga!

Trenn peab olema nauding – lõbus ja tõhus! Sellest põhimõttest lähtun ka oma treeningkavu koostades. Treenides koos, grupina on see veelgi inspireerivam! Ka on treeninguid saatev muusika minu jaoks oluline – see peab olema kaasakiskuv! Nii möödub aeg pingutades märkamatult ja tulevad parimad tulemused! 

Natalja Videl

Rühmatreener

Minu elumoto: unista, planeeri ja saavuta!
Olen üle 10.aasta 4.taseme aeroobika ja rühmatreeningute treener, LesMills body pump treener, deepWORKi treener. Olen läbinud stepi, toningu, bodyART ja muu rahvusvahelise koolutuse.

Minu Sodiaagimärk on Veevalaja - õpetaja, analüüsiva hingega. Õpin kogu aeg midagi uut. Kõike mida teen, teen südamega - ilma väljakutseteta oleks elu väga igav.


Kohtume siis trennis, võta kaasa hea tuju ja anname endast paremat koos!

Kadi Valgma

Rühmatreener

Helsingi Teatriakadeemia, diplom BA tantsu alal

G.Otsa nim. Tallinna Muusikakool, klaveri eriala

2012.a. bodyART instruktori litsents ja järgnevatel aastatel lisakoolitused

2015.a. deepWORK intstruktori litsents ja lisakoolitused

Täiendkoolitused ja workshopid aeroobika ja tantsualaselt Eestis, Soomes, Rootsis, Norras ja Itaalias läbi 23 aasta. Sama pikk treenerikarjäär Eestis, hõlmates pea kõiki Tallinnas  aegade jooksul tegutsenud spordiklubisid ja olles esimese aeroobikapääsukesena selle ala tekkimise kaasloojaks.

Koostööd teinud teatriga „ Varius“ nii tantsija ja koreograafina, lavalise liikumise õppejõu ja treenerina ametis olnud mitmetes 90-te moekoolides.

Treeneri elukutse oli loomulik valik olles jõudnud arusaamisele liikumise vajalikkusest ja möödapääsmatusest oma elus. Alguses läbi tantsuarmastuse avastades lavakunsti, sealt tagasipöördumises nö. igapäevaellu  jagama oma teadmisi-oskusi ümbritseva maailmaga,  kuni 4 aastat tagasi kohtusin workshopil deepWORKiga.  Selles treeningus ühinesid kõik minu soovid ja ootused ühele ideaalsele treeningtunnile.  Edasi avastasin bodyARTi maailma, mis täiustas mu „ kohalejõudmist“ veelgi.  Nüüd soovingi oma kogemusi teistele jagades tuua inimesi tagasi iseenda juurde ja aidata neil leida üles see tõeline MINA  läbi parima body&mind koosluse.

Kadri Raig

Väikesest peale tippsportlane pole ma olnud, küll aga olen kooli ajal tegelenud nii aeroobika kui ka show-tantsuga. Kuna mu põlved on nõrgad ning ei talu enam mingit hüppamist, siis päris mitu aastat ei saanud ma üldse trennis käia, sest endale harjumuspäraste tantsuliste tundidega mu põlved enam tegelda ei võimaldanud. pea kümme aastat tagasi sattusin esimest korda ashtanga jooga tundi ning sellest on tänaseks saanud minu kõige parem “sõltuvus”.)

Tänaseks olen Indias Yoga Alliance 200-tunnise koolituse läbinud joogaõpetaja ning samuti olen Eestis läbinud YogaFunc koolituse. Jooksvalt täiendan end workshopp'idel. Trennist vabal ajal teen "päris" tööna turundust ning valmistan suurtes kogustes süüa, millest ka
kirjutan aadressil www.kahvliga.ee.

Minu joogatundides ei pea kartma, et me ainult hingame/lebame. Jah, me hingame küll, aga kui kõike korralikult kaasa teha, siis on tegemist väga füüsiliste trennidega, kust ka suurimad jõusaalihundid higisena lahkuvad. Jooga võlu on selles, et see võimaldab meil kiirest igapäevaelust korraks välja astuda ning keskenduda ainult iseendale. Sageli jõuavad õiged vastused meieni just siis, kui meele joogamatil teadlikult välja lülitame.

Elin Paimets

Zumbaga olen tegelenud üle viie aasta ning treenerina tegev alates 2019 aasta algusest. Zumba juures võlus mind see, et trennist saab ülipositiivse meeleolu ning tantsides ei märkagi kuidas kalorid kuluvad.

Alati ootan oma Zumba tunde ning püüan anda ka teistele edasi seda positiivset emotsiooni, mida tantsides saan. Trenn sobib hästi ka algajatele, kes pole varem tantsuga tegelenud. Muusika on rütmikas ning liigutused meeldejäävad - seega sobib kõikidele. Trennis on esikohal liikumine, mitte nii väga täpse koreograafia järgimine.

Kohtume zumbas!

Svetlana Artjushenko

Minu suur kirg spordi vastu sai alguse juba lapsepõlves. Aastate jooksul olen tegelenud erinevate spordialadega, alustades balletist ja lõpetades tennisega.
Oma tõelise kire aga leidsin ma siis, kui sattusin esimest korda Les Mills rühmatrenni, ning ei läinud enam kaua, kui minust sai 2012. aastal litsenseeritud BodyJam Instructor. Edasi liikudes aastal 2014. omandasin BodyBalance Instructori litsentsi ja Les Mills Tone litsentsi. Minu viimaseks armastuseks sai Les Mills Barre ja aastal 2018. käisin Soomes koolitusel ning omandasin ka Barre Instructori litsentsi.
Treenerina arvestan ka inimeste eripäradega ja pean oluliseks korrektset ja turvalist tehnikat harjutuste sooritamisel. Samuti minu jaoks on tähtis, et peale igat trenni paraneks inimeste nii füüsiline kui ka vaimne enesetunne.

Kuna ise olen hästi energiline ja positiivne inimene, pakkun head emotsioonid kõigile ka oma tundides!

Kuressaare

Kethlin Kõrver

Rühmatreeningute juht

Sport ja liikumine on Kethlini elus alati olnud tähtsal kohal. Spordiga on ta tegelenud juba lapsest saadik.  Sai proovitud erinevaid spordialasid kuniks 13aastasena sattus ta esimest korda rühmatreeningutesse ja sinna ta süda jäi.

Treeninguid läbi viies on Kethlini eesmärgiks, et iga osaleja lahkuks treeningust heas tujus ning enesetundega, et on endast selles trennis kõik andnud.

Kethlini motoks on : ,, Su tänastest valikutest sõltub homne’’

Kethlin on lõpetanud Tallinna Ülikoolis rekreatsioonikorralduse eriala.

Omab EOK  IV taseme treenerikutset ja täiendab end pidevalt erinevatel koolitustel.

Pärnu

Kethlin Kõrver

Rühmatreeningute juht

Sport ja liikumine on Kethlini elus alati olnud tähtsal kohal. Spordiga on ta tegelenud juba lapsest saadik.  Sai proovitud erinevaid spordialasid kuniks 13aastasena sattus ta esimest korda rühmatreeningutesse ja sinna ta süda jäi.

Treeninguid läbi viies on Kethlini eesmärgiks, et iga osaleja lahkuks treeningust heas tujus ning enesetundega, et on endast selles trennis kõik andnud.

Kethlini motoks on : ,, Su tänastest valikutest sõltub homne’’

Kethlin on lõpetanud Tallinna Ülikoolis rekreatsioonikorralduse eriala.

Omab EOK  IV taseme treenerikutset ja täiendab end pidevalt erinevatel koolitustel.