Saadame teie e-postile parooli muutmise lingi

Personaaltreenerid

Personaaltreenerid

Lucia Ašmarina

Olen juba maast madalast olnud spordi juures ja sees - päris lapsena tantsimine ja ujumine ning puude otsas ronimine, edasi korvpall, indiaka, rahvatants nii tantsija kui üldkehalise ettevalmistuse treenerina, rühmatreeningud (Zumba ning erinevad Les Mills ja BodyArt treeningud). Minu viimase viie aasta suurimaks kireks on aga lihastreeningud jõusaalis ning miks siis mitte panna kokku nii hobi kui ka töö?

Olen läbinud EKR treeneritaseme koolituse ning viimased paar aastat juhendanud personaaltreeninguid nii Pärnus kui ka vajadusel kaugemal. Inimesed usaldavad mind, sest teen oma tööd pühendunult ja suure empaatiaga. Minu jaoks on oluline õppida ise ning õpetada ka teisi treenima teadlikult. Miks? Sest see on tervise ja ilu võti ning võimaldab olla ka veel kõrges eas toimekas ja tegus.

Ükski ülesanne pole minu jaoks ületamatult raske - koostöö Sinuga on see, mis viib sihile! Kui vajad minu abi, siis olen Sinu jaoks olemas! Kui Sul on näiteks koos sõpruskonnaga soov läbi viia mõnda lõbusat treeningut, kas rühmatreeninguna või jõusaalis, siis paneme plaani paika ja teeme teoks! Leiad mind Pärnust ning ühendust saab minuga kas helistades 522 0740 või siis e-maili teel lucia@treenitargalt.ee