Мы будем посылать вами по электронной почте ссылку на изменение пароля

персональные тренеры

персональные тренеры

Kevin Lomp

Hipodroomi, Laki, Tõnismäe

EKFL (Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liit) EKR 3 personaaltreeneri litsents

Olen Kevin Lomp, algselt pärit Tamsalust, viimased 3 aastat olen elanud Tallinnas. Trenniga olen tegelenud terve elu. Kergejõustikuga tegelesin 7 aastat. Peale seda alustasin jõutrenniga ning olen viimased 8 aastat ainult sellele fokuseerinud. Olen ise kasvatanud umbes 30+ kilo lihaste arvelt ning olen paljudel aidanud sama teha. Tegelen kulturismiga ning käin ka laval võistlemas. Põhieesmärk on välja näha esteetiline.

Selle 8 aastaga olen väga palju õppinud toitumis- ning treeningkavade kohta ning mis toimib ja mis mitte, sest tuginen palju teadusallikatele. Harjutuste sooritus on ka väga tähtis ning ka selle koha pealt tuginen teadusele.

Kuna inimeste päevagraafik on tänapäeval kiire nagu minul endalgi, siis tean väga hästi kui raske on kõike seda treeningut, toitumist jne. jälgida töö, pere, sõprade, hobide kõrvalt. Sellepärast soovingi inimesi aidata selle kõigega ning aidata teha seda kõike korrektselt. On sul mingid toidueelistused või toidutalumatused, tean kuidas aidata. On sul spetsiifiline trenni stiil mis sulle meeldib, oskan juhendada.

Võta julgelt ühendust ning saavutame sinu eesmärgid! - https://kevinlomp.ee