Personal trainers

Personal trainers

Personal trainers

Kirke Kirt

Personal and group trainer

Akadeemia, Laki

Minu hing kuulub spordile. Olen spordiga tegelenud lapsest saati. Seitse aastat tegelesin kettaheitmise ja kuulitõukega.
Aasta tagasi hakkasin tegelema bikini fitnessiga.
Rühmatreeninguid ja personaaltrenne olen andnud Spordiklubis GymLeco kaks aastat.
Kui vajad abi kaalulangetamisel, lihastoonuse tõstmisel või toitumisalast nõu siis tule ja küsi abi.
 

Ketlin Tagamets

Akadeemia, Hipodroomi, Priisle, Peetri, Vabaduse pst, Laki

Akadeemia tee, Mustamäe tee, Priisle, Peetri, Vabaduse pst , Laki põik 4

Mari Pukk

Personal trainer

Laki

Kris Marie Nisu

Personal and group trainer

Laki, Hipodroomi, Akadeemia, Peetri, Priisle, Tõnismäe, Vabaduse pst

Hanno Tikkerbär

Personal trainer

Trainer in Rakvere

Olen lõpetanud Tartu Tervishoiu Kõrgkooli füsioterapeudi erialal ning omandanud terviseteaduse magistrikraadi Tartu Ülikooli Sporditeaduste ja füsioteraapia instituudis.
Füsioterapeudina tean, kui oluline on jõutreening sportlase ettevalmistuses, vigastuste ennetamisel ja ravimisel. Samas on jõutreening oluline igale tervisest lugu pidavale inimesele.

Lisainfo: www.fysiotikker.com
G-mail: hanno@fysiotikker.com
Tel. +372 5813 4749

Lauri Birkan

Tõnismäe, Hipodroomi, Akadeemia, Laki

Risto Saul

Akadeemia, Laki, Hipodroomi, Rakvere

Hea enesetunne ja nähtavad tulemused on kaks põhilist asja, mis treenimine Sulle annab. Vastavalt vajadusele kas maha põletatud või juurde kasvatatud kilo viib Sind sammukese lähemale oma unistustele. Iga treeninguga jõuad lähemale parimale versioonile iseendast. Kui Sa ei tunne ennast iseendana, Sind kurnab pidev väsimus ja stress, siis trennist võib saada teraapia, mis ravib kõik haigused.

Treeneri tööks ei ole mitte ainult näidata, kuidas harjutus käib ning kui sirge või kõver peaks su lülisammas kükkides olema. Treener peab eelkõige motiveerima ja innustama. Hea treener suudab kliendi endasse uskuma panna ja aitab viia kaugemale kui ta ise suudab ette kujutada. Just neid omadusi jälgin enda puhul mina ja proovin järjepidevalt arendada. Seega, kui oled eksinud või ei tea kust alustada, võta minuga ühendust ja me leiame lahenduse.

Oman IntensivePT personaaltreeneri sertifikaati. Fitnessiga olen tegelenud viimased 7 aastat. Olen osa võtnud nii kulturismi kui ka jõutõstmis võistlustelt.


Treeninguid annan: Akadeemia Tee 30, Laki Põik 4, Mustamäe tee 4, F. G. Adoffi 11, Rakvere Kroonikeskus

 

 

 

You are new in town and just starting your fitness journey to reach your desired body. You might be anxious about fitness training, you might think you're too un-fit to start and that people will judge you. I promise your experience training with me will be completely positive. I love helping people on the start of their journey and watching them grow in strength & confidence.

 

Whether your goal is to lose fat, build muscle, improve your mood/health/performance/mobility - or simply live in a body that's free of pain and discomfort, I would be happy to help you achieve it.

 

My role as a personal trainer is to motivate you to succeed in your goals and to cheer you on to do your best. Exercising is supposed to be fun. An effective trainer will show you how to avoid boredom with your workout, as well as how to push yourself to succeed when you feel like giving up.

 

Contact info:

Facebook: Personaaltreener Risto Saul
risto.saulpt@gmail.com

+ 372 53098780

Marko Tooming

Personal trainer

Akadeemia, Laki, Hipodroomi, Vabaduse pst

Olen teinud ja teen vahetut koostööd erinevate selle ala professionaalide ja treeneritega. Olen läbinud ka EKFL koolituse.
Kuna olen ise võistlev kulturist, siis rakendanud teadmisi ka enda peal ning pole piirdunud pelgalt teooriaga.
Parimad saavutused Mr.Universe 3.koht ja Balti MV 2.koht kulturismis jne.

Juhendan nii toitumise, toidulisandite kui ka treeningutega.
Ootan trenni nii inimesi, kellel on kõrgemad eesmärgid (vormi saavutamisel ning võistlustasandil) kui ka neid, kes soovivad lihtsalt oma keha vormida ja vormis hoida.
Enamasti piisab 1-3 treeningust, et edaspidi omal käel hakkama saada kuid see on kindlasti vajalik, et areng oleks kiirem ja teaksite, mis teete!

Treeninguid annan 24-7-Fitness Mustamäe klubides (Akadeemia tee 30, Laki põik 4, Mustamäe tee 4) ja soovi korral ka Nõmmel Manta hoones (Vabaduse pst 174B).
Kliente juhendan spordiklubides eelneval kokkuleppel ajavahemikus E-R 08:00-16:00.
1x treening 29.90 eur

Kontakt: trainhard.ee@yahoo.com või võta minuga ühendust Facebookis https://www.facebook.com/your.fitness.body/

Lilian Rannu

Akadeemia, Laki, Hipodroomi, Vabaduse pst

Grete Udras

Laki, Akadeemia, Hipodroomi, Tõnismäe

Veronika Makarova

Personal trainer

Laki, Priisle

Saalid: Laki põik 4 ja Priisle tee 16

Mihhail Lavinen

Personal trainer

Akadeemia, Laki, Vabaduse pst, Hipodroomi, Priisle

Занимаюсь в тренажёрном зале уже 8 лет, за которые добился больших результатов, набрал мышечную массу и значительно увеличил силовые показатели. Тренировался без тренера и совершил много ошибок, с которыми справлялся и решал сам, в результате чего получил много опыта. Теперь с удовольствием помогу вам начать тренироваться, подскажу что надо делать, и как избежать ошибок без которых вы сможете добиться больших результатов за меньший срок.
Прошёл обучение на перосонального тренера, Intensive PT - EQF Level 4

Olen tegelenud jõusaaliga juba 8 aastat. Selle aja jooksul saavutasin suurepäraseid tulemusi, suurendasin lihasmassi ja tõstsin märkimisväärselt jõunäitajaid. Treenisin ilma treenerita ja tegin palju vigu, mida suutsin ise parandada ja lahendada ja mille tulemusel sain palju kogemusi. Nüüd aitan heameelega Teil treeningute alustamist. Soovitan teile, mida teha ja kuidas vigu vältida, milleta te võite vähema ajaga saavutada suurepäraseid tulemusi.
Olen läbinud Intensive Personaaltreenerite Koolitus (EQF Level 4)

Annab personaaltreeninguid Akadeemia tee 30, Laki põik 4, Vabaduse pst 174B, Mustamäe tee 4 ja Priisle tee 16 klubides

  +372 53434848

Natalja Pavlova

Personal trainer

Hipodroomi, Laki, Akadeemia, Priisle, Peetri, Tõnismäe, Vabaduse pst

+37256045444

Hannes Haav

Personal trainer

Hipodroomi, Akadeemia, Laki, Priisle, Vabaduse pst, Tõnismäe

Hannes Haav on rahvusvaheliselt tunnustatud EQF 4 taseme personaaltreener. Ta on tegelenud erinevate spordialadega (kergejõustik, kick poks) ja spordiala spetsiifikat arvestava jõutreeningu ning toitumisega juba varasest teismeeast. Viimased 16 aastat on Hannes tegelenud jõusaalitreeningutega ning kombineerinud neid erinevate kardiovaskulaarset võimekust arendavate aladega (jooksmine, suusatamine, ujumine). Tervislik eluviis on tema jaoks elustiil.
Treening- ja toitumiskavade disainimisel tugineb Hannes teadusallikatele ning lähtub kliendi eesmärkidest, füüsilisest võimekusest ja anatoomilisest eripärast.
 

Mustamäe tee 4, Akadeemia tee 30, Laki põik 4, Priisle tee 16, Vabaduse pst 174B, Tõnismägi 11A

Reiko Urbla

Personal trainer

Hipodroomi, Akadeemia, Peetri

Jõusaalitreeningutega alustasin juba 2011.aastal. Treenerina aitan Sul treeningutega korrektselt ja korrapäraselt alustada, et alustatu ei jääks pooleli ning tulemus saavutamata.

Olen enamuse oma elust olnud seotud spordiga – noorena mängisin pikalt korvpalli ning nüüd kuuluvad jõusaalitreeningud minu igapäevaellu.

Teemad, mida oleksin soovinud teada jõusaalitreeningutega alustamisel – toitumine, harjutuste tehnika ning valik. Neid pean treenimisel väga oluliseks ning seda soovin anda edasi ka Sulle!
Tule minuga trenni, paneme tehnika ja harjutused paika ning näed visuaalseid muutuseid oma kehas – see on väga suur motivatsioon.

 

Personaaltreeneri kutsetunnistus EKR 3 tasemel


Personaaltreeninguid annan Hipodroomi (Mustamäe tee 4), Akadeemia tee 30 ja Peetri klubides.

 

Kontakt : reiko.urbla@gmail.com