We send password editing link to your email

Personal trainers

Personal trainers

Tallinn

Kirke Kirt

Personal and group trainer

Akadeemia, Laki

Minu hing kuulub spordile!
Olen spordiga tegelenud lapsest saati. Seitse aastat tegelesin kettaheitmise ja kuulitõukega.
Olen olnud Eesti Meister kettaheitmises ja kuulitõukes.
4 aastat olen tegelenud bikini fitnessiga.
Saavutanud selle millest olen unistanud.

Soovin inspireerida inimesi oma unistusi täide viima!

Pooldan pikaajalist ja jätkusuutlikku lähenemist ning muudatuste järk-järgulist tegemist.

Olen sulle toeks, et liikuda tervema elustiili suunas.
Tule ja viime koos täide sinu unistuse!
Ilus on olla kui kole on möödas!

Annan personaaltreeninguid Akadeemia Tee 30 ja Laki Põik 4 klubides.

Lauri Birkan

Tõnismäe, Hipodroomi, Akadeemia, Laki

Lilian Rannu

Akadeemia, Laki, Hipodroomi, Vabaduse pst

Grete Udras

Laki, Akadeemia, Hipodroomi, Tõnismäe

Tegelen juba 20 aasta kergejõustikuga ja olen esindanud Eestit erinevatel rahvusvahelistel tiitlivõistlustel. Minu suurimaks eesmärgiks on pääseda 2020 aasta Tokyo olümpiamängudele.

Rühmatreenerina, jõusaalitreenerina ja personaaltreenerina alustasin tööd 2011 aastal spordiklubis Gymleco ehk praeguses 24-7 fitnessis.

2012- 2015 Tartu Ülikool, Sporditeaduste bakalaureus.

2017- 19.06. 2019 Tartu Ülikool, Meditsiiniteaduste valdkond- Sporditeaduste magister treener-spordijuhi erialal.

Lisaks olen läbinud Kulturismi- ja fitnessitreenerite erialase koolituse I-III tasemele ja oman kergejõustiku treeneri 6 taset.

 • Personaaltreeningud
 • Toitumisnõustamine
 • Kaalu alandamine
 • Noorte/laste treeningud
 • Eakate treeningud
 • Erinevate spordialade üldfüüsiline ettevalmistus (ÜKE)
 • Korsetilihaste tugevdamine/ rühi parandamine
 • Terapeutilised harjutused ehk liikumisravi harjutused (erinevate vigastuste korral)

Veronika Makarova

Personal trainer

Laki, Priisle, Tähesaju

Saalid: Laki põik 4 ja Priisle tee 16

Hannes Haav

Personal trainer

Hipodroomi, Akadeemia, Laki, Priisle, Vabaduse pst, Tõnismäe, Peetri

Hannes Haav on rahvusvaheliselt tunnustatud EQF 4 taseme personaaltreener. Ta on tegelenud erinevate spordialadega (kergejõustik, kick poks) ja spordiala spetsiifikat arvestava jõutreeningu ning toitumisega juba varasest teismeeast. Viimased 16 aastat on Hannes tegelenud jõusaalitreeningutega ning kombineerinud neid erinevate kardiovaskulaarset võimekust arendavate aladega (jooksmine, suusatamine, ujumine). Tervislik eluviis on tema jaoks elustiil.
Treening- ja toitumiskavade disainimisel tugineb Hannes teadusallikatele ning lähtub kliendi eesmärkidest, füüsilisest võimekusest ja anatoomilisest eripärast.
 
Mustamäe tee 4, Akadeemia tee 30, Laki põik 4, Priisle tee 16, Vabaduse pst 174B, Tõnismägi 11A

Vabaduse pst - 45€
Mustamäe tee - 45€
Teistes saalides - 50€

Progresseeruv treeningplaan - 75€/kuu
​Toitumiskursus - 300€/ 4 nädalat

Reiko Urbla

Personal trainer

Hipodroomi, Akadeemia, Peetri

Jõusaalitreeningutega alustasin juba 2011.aastal. Treenerina aitan Sul treeningutega korrektselt ja korrapäraselt alustada, et alustatu ei jääks pooleli ning tulemus saavutamata.

Olen enamuse oma elust olnud seotud spordiga – noorena mängisin pikalt korvpalli ning nüüd kuuluvad jõusaalitreeningud minu igapäevaellu.

Teemad, mida oleksin soovinud teada jõusaalitreeningutega alustamisel – toitumine, harjutuste tehnika ning valik. Neid pean treenimisel väga oluliseks ning seda soovin anda edasi ka Sulle!
Tule minuga trenni, paneme tehnika ja harjutused paika ning näed visuaalseid muutuseid oma kehas – see on väga suur motivatsioon.

 

Personaaltreeneri kutsetunnistus EKR 3 tasemel


Personaaltreeninguid annan Hipodroomi (Mustamäe tee 4), Akadeemia tee 30 ja Peetri klubides.

 

Kontakt : reiko.urbla@gmail.com

Arina Garšina

Personal trainer

Tähesaju, Tõnismäe

Arina Garšina on lõpetanud Tallinna Ülikoolis Bakalaureuseõppe Kehakultuuri erialal. Samuti Arina omab rahvusvaheliselt tunnustatud ISSA Personaaltreeneri (International Sports Sciences Associantion Certified Personal Trainer) ning EKR5 Ujumistreeneri kutseid. Arina on lapsepõlvest saadik tegelenud ujumisega. Ta on tulnud mitu korda Eesti meistriks ja olnud Eesti Rekordi omanik. Samuti paremate ujumistulemuste jaoks ta treenis 5 aastat jõusaalis personaaltreeneriga. Nii viisi Arina armus veelgi rohkem treeningutesse eriti jõutreenigutesse. Ning sellest sündis ka soov arendada oma teadmisi spordivaldkonnas edasi ja asuda tööle treenerina, et ka teistele edasi anda neid teadmisi ja kirge treenimise vastu.

Арина Гаршина окончила факультет Физической культуры в Таллиннском университете со степенью Бакалавра. Арина также имеет международную лицензию Персонального тренера ISSA (International Sports Sciences Associantion Certified Personal Trainer) и тренерскую категорию по плаванию EKR5. Арина плавает с детства. Она несколько раз становилась чемпионкой Эстонии и имела рекорд Эстонии. Арина также для достижения лучших результатов в воде тренировалась с персональным тренером в тренажерном зале около 5 лет. Таким образом, Арина еще больше полюбила тренировки, особенно силовые. После этого опыта у Арины появилось желание еще больше развивать свои познания в спорте и работать тренером, чтобы передавать эти знания и страсть к тренировкам своим подопечным.

Telefon: +372 53321356
Instagram: @arinagarshina

Merit Aamisepp

Personal trainer

Vabaduse pst, Hipodroomi, Peetri

Olen spordiga tegelenud juba 18 aastat. Ilmselt nii nagu enamus personaaltreenereid meie kirg ja hobi on sport ja kõik sellega seonduv. Oman hinnatud FAF Personal Trainer litsentsi ning lisaks sellele olen ka kickpoksi treener.
Olen brändi Hiit & Boxing For Ladies looja (Instagram: hiitandboxing_for_ladies).


Minu sooviks on lisaks jõusaali tehnika lihvimisele muuta oma kliendi elustiili. Soovitud eesmärkideni jõudmiseks on vaja distsipliini ja kindlat tegevuskava nii toitumises kui ka treeningutes. Selleks aga, et HOIDA head vormi ja lihvida seda ajaga veelgi paremaks on vaja terviklikult toetavat elustiili.


Aitan Sul muuta paremaks ka toitumisharjumusi, et jõuaksid elus punkti, kus saavutad endale seatud eesmärgid ning märkad positiivseid muutusi nii väliselt kui ka sisemiselt.

Usun, et terve ja tugev füüsiline vorm saab ennekõike alguse inimese mõtteviisist.


Võta minuga ühendust kui tundsid, et oled minuga ühel nõul ning vajad elumuutusteks personaaltreeneri tuge:


telefon: +37259085454

email: meritaamisepp@hotmail.com

Egert Oiov

Personal trainer

Hipodroomi, Peetri, Akadeemia, Laki

Karmel Pea

Personal trainer

Tõnismäe, Kuressaare

Olen juba maast madalast seotud olnud spordiga. Alustades tantsimisest lõpetades kergejõustikuga. Ma armastan aktiivset elustiili ja miks mitte siduda oma kirg tööga?

Südamega asja juures olles olen ise väga palju uurinud ja lugenud ning ka personaaltreeneri koolituse läbinud, tänu millele on mind usaldatud treeneriks nii kodu- kui välismaal. Kuid eelnevalt mainituga kindlasti minu teadmiste kogumine ja õppimine ei piirdu.

Treenerina on minule väga oluline see, et ma suudan treenitavatele piltlikult öeldes “sisse süstida” nii vaimset kui füüsilist heaolu ja enesekindlust. Nagu öeldakse: “Terves kehas terve hing”, sest treening ei muuda inimesi paremaks vaid füüsiliselt vaid sellel on väga oluline roll ka vaimses maailmas.


Kontakt:
Tel: +372 53 53 96 44
Email: karmel@karmelpfit.com
Insta: @karmelpfit
Web: www.karmelpfit.com

Jelizaveta Ivanova

Personal trainer

Laki

Имею диплом об окончании Колледжа фитнеса и бодибилдинга имени Бена Вейдера
(Weider College of Fitness & Bodybuilding).

Квалифицированный инструктор фитнеса, бодибилдинга и оздоровительной физической культуры.

Квалифицированный специалист по эргогенической диететике на основании пройденного базового обучения и семинаров по нутрициологии.


Instagram: @Jelizfit
Jelizaveta.ivanova23@gmail.com

Ingmar Loo

Personal trainer

Hipodroomi, Laki, Peetri, Tõnismäe

Suur osa oma noorusest mängisin jalgpalli. Peale jalavigastust otsustasin tegelema hakata jõusaali treeninguga. Alustasin nagu ilmselt paljud noored fitness.ee-st saanud kava järgi, aga üsna kiirelt sai selgeks, et päris nii lihtsalt see ei käi.
Nüüdseks olen tegelenud jõusaaliga kokku 10 aastat. Omandanud erinevaid teadmisi treeningteadusest nii teistelt treeneritelt, treeninpartneritelt, kui ka ise juurde õppides.

Igapäevaselt töötan tuletõrje komandos päästjana, mis eeldab ka endal vastavat treening valmidust.

Oman rahvusvaheliselt tunnustatud personaaltreeneri kutsetunnistust.

Minu sooviks treenerina on motiveerida ja aidata sind enda püstitatud eesmärkideni, lähtudes siis õigetest treeningvõtetest ja toitumisharjumustest, mis sobivad just sulle. Samas muuta treening võimalikult huvitavaks ja harida sind iseseisvalt treenima.

Võta julgelt minuga ühendust, paneme paika eesmärgid ja saavutame need!

Piret Lauk

Personal trainer

Peetri, Akadeemia

Olen läbinud personaaltreenerite tasemekoolituse Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liidus ning toitumisnõustaja väljaõppe Rahvatervise Akadeemias. Lisaks täiendan end pidevalt erinevatel treeningute- ja toitumisalastel koolitustel ja seminaridel.

Sport on saatnud mind kogu elu. Olen kuulunud Eesti koondisesse nii jalgrattasõidus kui ka fitnessis. Jõutreeningutega olen tegelenud 9 aastat, millest viimased neli jaganud enda teadmisi ja kogemusi ka teistega.

Usun, et kehaline aktiivsus ning tasakaalustatud toitumine suudavad asendada mitmeid ravimeid, kuid üksi ravim ei suuda asendada tervislikku toidulauda ning piisavat füüsilist koormust. Treeneriameti juures köidab mind justnimelt võimalus näha kliendi enesetunde, tervise ja kehakuju paranemist ning eesmärkide saavutamist.

Treening peab olema personaalne, vastavalt isiklikele eesmärkidele ning otseloomulikult nauditav – töö ja lõbu käsikäes.

 • Jõutreening
 • Toitumisnõustamine
 • Kaalulangetus
 • Lapseootel naiste/ sünnitusjärgne treening

 

Kontakt:

Tel: +372 56965755
Email: piret@vormiloojad.ee
www.vormiloojad.ee
IG ja Facebook: Vormiloojad

Jevgeni Kudrejev

Personal trainer

Hipodroomi, Tähesaju, Tabasalu

Предлагаю услуги персонального тренера.

● Я, Евгений Кудреев, сертифицированный персональный тренер.
● Культуризмом занимаюсь 14 лет, расту и развиваюсь в своих достижениях.
● Первые тренировки начал проводить 8 лет назад.
● Ранее выступал на соревнованиях по культуризму. Имеется опыт подготовки к соревнованиям.
➡️Приглашаю всех присоединиться и достигать новых вершин вместе!

Тренировки проходят в сети залов 24-7fitness.
● Prisle 16
● Mustamäe tee 4
● Akadeemia tee 30
По всем вопросам пишите в личные сообщения (ЛС), messenger, viber, telegram +372 55902063

Персональный тренер это:
● Залог безопасности выполнения упражнений.
● Эффективность тренировочных программ.
● Возможность в минимальные сроки грамотно и безопасно добиться желаемых результатов.

➡️Спортивное питание по низким ценам ℹwww.bodyfitness.eeℹ

Ketlin Kuuskne

Laki, Akadeemia, Mustamäe tee, Tõnismäe, Vabaduse pst, Tabasalu

Erik Int

Olen 29-aastane mees, kes tulnud Eesti meistriks maadluses kőikides vanuseklassides.
Samuti esindanud Eesti riiki rahuvusvahelisel areenil kui ka Euroopa meistrivőistlustel.
Oman teadmisi vastupidavustreeningu, jőu arengu ning kardio valdkonnas.

Valdan eesti, vene ja inglise keelt suhtlustasemel.

1x trenn 30 eur
10x trenni 250 eur 

Lisainfo saamiseks pöörduda Erik182@mail.ru

Facebook:  Erik Int
Instagram:  Insta_int 

Monika Aarniste

Akadeemia, Mustamäe tee, Tõnismäe, Peetri

Aleksandra Kuznetsova

Personal trainer

Hipodroomi, Laki

Mihhail Putskov

Akadeemia, Hipodroomi, Laki, Priisle, Tõnismäe

Чемпион и многократный призёр Эстонии по Культуризму!!

20+Лет профессионально опыта!
Образование: Высшая Школа Фитнеса (Москва)
WORLD FITNESS FEDERATION(EU)

☑️Индивидуальные тренировочные программы на снижение веса

☑️Набор мышечной массы,коррекция фигуры и улучшение общего физического состояния

☑️Консультации по питанию

☑️Контроль над техникой выполнения упражнения

Залы:24/7 fitness
❗Akadeemia tee 30

❗Mustamae tee 4

❗Laki poik 4

❗Priisle tee 16

❗Tonismagi Premium

Kontakt: mp.fitness.eesti@gmail.com
Insta:mp_fitness_eesti
Tel:56487979
Viber:56487979
WhatsApp :56487979

Eesti meister ja mitmekordne auhinna võitja kulturismis!!!!

Rohkem kui 20 aastat professionaalset kogemust! Haridus: Fitnessi Kõrgkool (Moskva)...
WORLD FITNESS FEDERATION (EU)
- individuaalsed treeningkavad kehakaalu langetamiseks
- musklimassi kasvatamine, figuuri korrekteerimine, füüsilise üldseisundi parendamine
- toitumise nõustamine
- harjutuste tehnika kontroll ning jälgimine

Kristina Ibragimova

Peetri, Priisle, Tõnismäe, Tähesaju

☑️Sertifitseeritud personaal ja rühma treener

☑️Toitumisnõustaja -toitumisspetsialist

Teenused:

✔️Kaalulangetus

✔️lihamassi kasvatamine

✔️toitumisnõustaja 

✔️treeningplaani ja toitukava koostamine vastavalt teie vajadusele . 

✔️Paindlik ajakavaajaka

1x 25 EUR

stiinagroupp@gmail.com

+37256816637

 

☑️Комплексные услуги сертифицированного тренера персональных и групповых тренировок .

☑️диетолог-нутрициолог

Индивидуальный подход :

✔️программы тренировок и планы питания , отталкиваясь от состояния здоровья и желаемой цели . 

✔️контроль техники 

✔️Гибкий график 

Жду всех желающих на персональные тренировки 24-7 Fitness

​1x 25 EUR

+37256816637

stiinagroupp@gmail.com

 

Aleksandr Stepanov

Personal trainer

Priisle, Tõnismäe, Akadeemia tee, Laki, Mustamäe tee

Instagram @sanderfittrainer

Anna-Maria Nizovtseva

Personal trainer

Akadeemia tee, Laki, Mustamäe tee

Instagram: @annamaria_nizovtseva

Olen lapsepõlvest saadik tegelenud spordiga. Erinevatel eluetappidel on minu kireks olnud iluvõimlemine, sambo, tants ja orienteerumine.

Praegu olen aktiivne fitness-sportlane ja oman Olümpiakomitee kolmanda taseme treenerikvalifikatsiooni kulturismis ja fitnessis. Olen veendunud, et inimene õpib kogu elu, seetõttu täiendan oma teadmisi erialase kirjanduse ning koolitustega. Oma töös pean tähtsaks individuaalset lähenemist igale kliendile.

Esimene tõsisem tutvumine jõusaaliga toimus mul ülikooli ajal. Olen tänulik oma esimesele treenerile, kes äratas minus huvi kulturismi ning fitnessi vastu. Minu unistus täitus 20 aastat hiljem, kui sain hõbemedali Eesti Meistrivõistlustel kulturismis ja fitnessis – Wellness masters kategoorias. Seega saan oma kogemuse põhjal julgelt väita, et kunagi pole hilja alustada. Oma võistlusliku tippvormini soovin jõuda 50-aastasena. Minu elu moto on: Festina lente! (ladinakeelne mõttetera - "rutta aeglaselt").

Võta minuga julgesti ühendust! Sinu tulevikukeha saab alguse Sinu tänastest tegudest. Annan personaaltreeninguid Akadeemia tee 30, Laki Põik 4 ja Mustamäe tee 4 klubides.

Hind: 1h - 35 €, võta minuga ühendust, kui soovid teada saada soodustustest ja makseviisidest.

 

Я с детства всегда занималась спортом. На разных этапах жизни важное место занимала и художественная гимнастика, и самбо, и танцы, и спортивное ориентирование.

Сейчас я выступающий спортсмен в категории Wellness masters и являюсь фитнес тренером 3-ей категории Эстонского Олимпийского Комитета. Убеждена, что человек учится всю жизнь, поэтому регулярно пополняю свои знания в области тренерства, читая специальную литературу и участвуя в семинарах и курсах. В своей работе считаю важным индивидуальный подход к каждому клиенту.

Моё первое серьёзное знакомство с тренажёрным залом состоялось в студенческие годы. Я очень благодарна своему университетскому тренеру, который возбудил во мне интерес к культуризму и фитнесу. Моя мечта сбылась через 20 лет, когда я стала вице-чемпионкой чемпионата Эстонии по культуризму и фитнесу. Таким образом, опираясь на свой опыт, могу смело заявить, что начинать никогда не поздно. Свою топовую соревновновательную форму хочу достичь к 50-ти годам. Моё жизненное кредо – Festina lente (лат. «торопись не спеша»).

Смело пиши мне э-мейл! Твоё красивое будущее тело зависит от твоих действий сегодня!

Провожу тренировки в клубах Akadeemia tee 30, Laki Põik 4 ja Mustamäe tee 4.

Цена одной тренировки 35 € - 60 минут. О возможных скидках и вариантах оплаты можно узнать, связавшись со мной по э-мейлу.

Pille Aus

Personal trainer

Hipodroomi, Peetri, Vabaduse pst, Kuressaare, Laki

Jõusaali olen harrastanud järjepidevalt 8 aastat ning nende aastate jooksul olen omandanud teadmised, milline treeningstiil ja tehnika aitab saavutada parimad tulemused. 
Olen osalenud ka bikiinifitnessi võistlustel, mis on seni mu ainuke ja kus saavutasin IV koha. 
Olen läbinud ka Eesti Kulturismi ja Fitnessi erialase koolituse tasemele EKR3 ja EKR4.

Minu eesmärgiks on muuta Sinu elustiili, leida milline treeningstiil on just Sinule sobivam ning aidata lihvida tehnikat. Samuti koostan treeningkavasid (ka koduseks). 

Võta julgelt ühendust. Aitan muuta Sinu elustiili. 

Treeninguid annan Hipodroomis, Peetris, Vabaduse pst-l, Kuressaares ja Lakis.

 

telefon: +37256861737 
email: pille.aus1@gmail.com
Instagram: @pilleaus

Karina Polovnikova

Personal trainer

Laki, Hipodroomi

Timmy Samuel

Akadeemia tee, Laki, Vabaduse pst, Hipodroomi

I’m very passionate about helping others achieve there idea level of fitness and to feel more confident and happy .

 

MY LOVE FOR FITNESS GOES WAY BEYOND JUST TRAINING AND NUTRITION, I AM GENUINELY PASSIONATE ABOUT HELPING OTHERS REACH THEIR FULL POTENTIAL WHEN IT COMES TO THEIR PHYSICAL FITNESS, HEALTH & WELL BEING, AND MINDSET. THERE IS NOTHING MORE REWARDING FOR ME THAN SEEING MY CLIENTS TRANSFORM NOT ONLY THEIR BODIES, BUT BECOME STRONGER AND MORE CONFIDENT VERSIONS OF THEMSELVES. IT IS TRULY AMAZING!

 

Mail : timmyfitness89@gmail.com

Insta: uniquetimmy 

Fb: uniquetimmy 

Andre Savi

Akadeemia, Laki, Hipodroomi, Tõnismäe ja Vabaduse pst

Meil: Andre.savi883@gmail.com

Nr: 5232966

Riho Laidna

Akadeemia, Laki, Hipodroomi

Jõusaali sihipäraseks kasutamiseks, treeningseisakutest üle saamiseks või ihaldatud figuuri saavutamiseks on mõistlik appi võtta personaaltreener. Koos treeneriga saad paika panna trenni mahu, intensiivsuse ja sageduse. Õpime selgeks korrektse tehnika, ennekõike parimate tulemuste saavutamiseks ning ka vigastuste vältimiseks. Rohkem ei ole alati parem, mõtestatud ning tasakaaluka treeninguga jõuad kiiremini ja kindlamini eesmärgini. Tean omast käest, et investeering personaaltreenerisse on investeering iseendasse! Olgu selleks üks või viiskümmend personaaltreeningut, üks või viis korda nädalas.

 

· Treeningud algajatele ja edasijõudnutele
· Jõutreening, lihasmassi arendamine
· Kaalulangetus keharasva arvelt, toitumisnõustamine
· Kulturism ja Fitness

 

Haridus, kursused:
Tallinna Ülikool: Kehakultuuri teaduskond 2007-2011a.
Atesteeritud Kulturismi ja Fitnessi treener
Kuidas jõusaalis targalt treenida?
Treeningu mõju kesknärvisüsteemile ja ajule.
Lihastreeningu enamlevinud vead ja õige viis.
Esmaabiandja väljaõpe.  

 

Kontakt:
+372 561 55714
riho.laidna@gmail.com

Toomas Paju

Jõusaalitreener

Tähesaju, Priisle

Karoliina Gehlert

Personal trainer

Hipodroomi, Priisle, Akadeemia, Laki, Tõnismägi, Rakvere, Vabaduse pst, Peetri

Minu tee sai alguse jõusaali- ja rühmatreeningutesse juba 14 aastaselt. Sellest on nüüdseks möödas üle 12 aasta. Olen läbi teinud kõikvõimalikud tõusud ja mõõnad (ka toitumishäired) ning tänu sellele oskan nüüd ka teisi mõista ja aidata erinevatel eluperioodidel ning hetkedel.

Minu eesmärk on aidata inimestel mõista, et tervislik toitumine ning treenimine ei pea olema elus domineeriv ning seda on võimalik omale üsna kergelt sättida elustiiliks. Mõistan, et kõigi eesmärk, kes jõusaali astuvad, ei pea olema sportlase keha võimalikult madala rasvaprotsendiga ning ainus söök ei pea olema kanafilee ning kodujuust. Ka ei poolda pidevat kalorite lugemist – see pole vajalik kui ei ole võistleja.

Tahan tuua nn. fitnessi maastikule rohkem tervet mõistust ning seeläbi kergemat elustiili muutust parema tervise ning keha suunas. Saab väga ilusa keha ja hea tervise kõiki oma lemmiktoite süües ning mõõduka liikumise ning treenimise läbi. Kõik tuleb vaikselt lihtsalt viia balanssi ning kindlasti võivad olla vajalikud pisikesed muudatused.

Minult saavad abi nii algajad kui edasijõudnud ükskõik milliste soovidega (kaalulangetus, kaalutõus, keha toonusesse viimine, lihasmassi kasvatamine jms). Ka aitan toitumise alal. Olen läbinud väga põhjaliku Intensive PT koolituse ning oman pikaaegset kogemust ennast treenides. Ka kavatsen end edasi täiendada. Kui tõesti väga spetsiifiline ala, siis aitan leida kellegi, kes alal spetsalist.

Võta ühendust, paneme eesmärgid paika ja viime need koos täide:

Instagram: pt_karoliina

E-mail: karoliinapt@gmail.com

Facebook: personaaltreener Karoliina

Saara Reete Tamminen

Tõnismäe

Jõusaalitreeningutega olen tegelenud 2016. aastast alates ning sellest on kasvanud minu suur kirg olla teistele toeks tervislike harjumuste kujundamisel.  

Minu eesmärk on pakkuda Sulle tuge teadliku treeningu ja personaalsete eesmärkide teostamise näol ning aidata Sul saavutada parim versioon endast.

Õpin heaolu ja tervisekäitumist ning olen läbinud Intensive Personal Trainer koolituse ja oman EQF tase 4 personaaltreeneri sertifikaati. 

 

 

Võta minuga julgelt ühendust:

+372 56869140

saara.reete.tamminen@gmail.com

 

Edvard Kopjev

Priisle, Tähesaju, Tõnismägi

Эдвард бывший профессиональный пловец, чемпион Эстонии и многократный призер Чемпионатов Эстонии. Все детство и юношество провёл в среде профессионального плавания. Регулярные силовые тренировки  параллельно с плаванием привели Эдварда в сферу фитнеса.  Любовь к спорту родило желание продолжать свою профессиональную деятельность как наставника и специалиста в в этой области.

Последние 5 лет Эдвард работает тренером, из которых 3 года по плавании и 2 - по фитнесу. Эдвард ответственный и целеустремлённый специалист, который серьезно подходит к своей работе. Он прошел множество тренерских курсов, а также обучение в FPA (Ассоциация Профессионалов Фитнеса) и имеет тренерскую категорию Эстонского Олимпийского Комитета.

В своей работе Эдвард опирается на актуальные и эффективные методики тренировок, основанные на современных исследований в области физиологии и биомеханике движения.

Эдвард убежден, что ничто не улучшает качество жизни, как регулярная физическая активность.

________________________________________________________________________________________________________________________

Edvard is a former professional swimmer, Estonian Champion and multiple winner of the Estonian Championships. He spent all his childhood and youth in the professional swimming environment. Regular strength training in the gym parallel with swimming brought him into the field of fitness. Love for sports gave birth to the desire to continue his professional career as a mentor and specialist in this field.

For the last 5 years, Edvard has been working as a coach, of which 3 years in swimming and 2 in fitness.  Edvard is a responsible and motivated professional who takes his job seriously. He has completed many coaching courses as well as FPA (Fitness Professionals Association) and has a coaching category from the Estonian Olympic Committee.

In his work, Edvard relies on relevant and effective training methods, based on modern research in the field of physiology and biomechanics of movement.

Edvard convinced that nothing improves the quality of life like regular physical activity.

 

RUS/ENG

Telefon: 55510440

Instagram: @edvard.kopjev

Email: edvard.kopjev@gmail.com

Artjom Kelder

Akadeemia, Laki, Vabaduse pst, Hipodroomi, Tõnismäe

Rohkem infot leiad minu veebisaidilt: https://artemk.webflow.io/est

Viktor Šavljuga

Tähesaju

Victor's passion for sports appeared in childhood, when he was engaged in orienteering and boxing. After that, he became interested in fitness and bodybuilding.

Victor has extensive experience and a lot of knowledge in the field of fitness, graduated from the FPA Fitness Professionals School in Moscow and also has European EHFA accreditation.

Victor finds an individual approach to each client. It proceeds from the training goals and wishes of the client. At each workout, a person learns something new and interesting.

• Strength training
• Weight loss
• Fitness and bodybuilding
• Workouts for beginners

I conduct personal training in the club at Tähesaju tee 11

My contact details:

Facebook: @viktor7fitness

Instagram: @viktorfit7

E-mail: viktorfit7@gmail.com
 

Personal training 1x 35.-
Personal training 5x 160.-
Personal training 10x 300.- (free nutrition plan)

Personal training with friend 1x 50.-
Personal training with friend 5x 240.-
Personal training with friend 10x 450.- (free nutrition plan)

Training program 35.-
Nutrition plan 35.-
Training and dietary counseling 35.-

Lasse Laido

Hipodroomi, Laki, Peetri

Kui su eesmärk on leida tõeliselt personaalse lähenemisega treener, kes on sinu jaoks olemas ja kelle juhised on arusaadavad ja vastavuses sinu eesmärkidega, siis võta minuga ühendust e-posti teel.

Olen spordiga tegelenud kogu elu, kuid teadlikumalt olen asjale lähenenud viimase 10 aasta jooksul (peamiselt varasemate ülekoormusest tekkinud vigastuste tõttu). Teadliku treenimise ja toitumise abil olen juba pikemat aega suutnud sporti teha vigastustevabalt. Olen läbinud ka personaaltreeneri koolituse, kus omandasin veelgi põhjalikumad teadmised treeningute ja nende läbiviimise kohta ning soovin aidata ka teistel sportlikke eesmärke saavutada või lihtsalt tervislikuma elu poole püüelda. 

Oman personaaltreeneri litsentsi EQF4.

 

Treeningud algajatele.


Treeninguid annan peamiselt Hipodroomi, Laki ja Peetri klubides aga võimalik kokku leppida ka teistes Tallinnas asuvates.

Maiko Heinsalu

Akadeemia, Laki, Tabasalu

Hei! Minu nimi on Maiko ja mina olen Sinu uus personaaltreener!

Rääkides endast..
Erinevate spordialadega olen kokku puutunud juba maast madalast, kuid teismeeas avastasin enda jaoks tõelise kire - jõusaali. Eredalt on meeles esimene päev treeningsaalis, sest mind valdas hirm. Hirm teadmatuse ees - mida teha, kuidas teha ja kus üleüldse miski asub. Rapsisin jõusaalis arutult, harjutuste tehnika oli vale ja raiskasin aega lõhkudes oma keha. Praegu sellele ajale tagasi vaadates soovin, et oleksin enne jõutreeninguga alustamist konsulteerinud asjatundjaga.
Tänaseks olen jõusaalis treeninud ligikaudu 15 aastat. Oma teadmiste ja kogemuste kinnistamiseks olen läbinud personaaltreeneri koolituse.

Tahan aidata Sinul treenida teadlikult ja tervislikult!
Paneme paika saavutatavad eesmärgid, koostame treeningkava, õpime selgeks õige harjutuste tehnika, korrastame toidulaua ning kaloraaži.
Parem tervis, ilusam minapilt ja kõrgem enesehinnang! Tule trenni!

Treeninguid annan 24/7 Fitness Akadeemia, Laki ja Tabasalu klubis!

1x30€

2x50€

Tenno Sirgi

Hipodroomi, Tõnismäe

Tahad alustada, aga ei tea kus, kas, mida teha?

Oled juba pikalt saalis rahmeldanud, aga tulemusi ei ole tulnud või on seisma jäänud?

Kirjuta mulle ja paneme eesmärgikohased plaanid paika!

Aleksei Volis

Hipodroomi, Priisle

1x 15 EUR
10x 140 EUR

Jelena Past

Personal trainer and nutritionist

Hipodroomi, Vabaduse pst, Kuressaare, Peetri

Suzanna Altunjan

Hipodroomi, Laki, Tõnismäe

● Jõutreening
● Treeningud alles alustajale ja edasijõudnutele
● Treening oma keharaskusega
● Toitumine
● Kaalulangetus, lihaskasvatus

 

Olen rõõmsameelne, aktiivne ja toetav treener. Kogu oma elu olen ma tegelenud spordiga, nooremana põhiliselt võistlustantsuga ja viimased 5 aastat olen pannud suurt rõhku jõutreeningutele, mis oli mulle päästeteeka toitumishäirete käest, mis mind nooremana pikalt saatnud on. Olen läbinud IntensivePT personaaltreeneri koolituse ja oman EQF level 4 personaaltreeneri sertifikaati. Klientide treeningutes kasutan ma erinevaid meetodeid lähtuvalt spetsiifiliselt kliendi soovist ja eesmärgist. Treeneri töö juures on minu eesmärgiks aidata teistel inimestel leida enda jaoks aktiivne elustiil ja teha see meeldivaks osaks nende igapäevarutiinist. Usun, et sealt, kus lõpeb motivatsioon, algab distsipliin, mida mina kui Sinu treener aitan Sul hoida!

 

● Силовые тренировки
● Тренировки для начинающих и продвинутых
● Тренировка со своим весом
● Питание
● Похудение или наращивание мышечной массы

 

Вся моя жизнь связана со спортом: в детстве это были бальные танцы, а последние 5 лет я занимаюсь силовыми тренировками. Именно они стали для меня спасением от расстройства пищевого поведения, которое сопровождало меня с самого детства.
Я имею сертификат персонального тренера EQF 4-го уровня. В тренировках я использую разные методики, исходя из пожеланий и целей клиента. Моя цель в тренерской работе -  помочь человеку приобщиться к активному образу жизни, и сделать его приятной частью жизни повседневной.
Я считаю, что там, где заканчивается мотивация, начинается дисциплина! И я, как ваш тренер, помогу вам прокачать мотивацию и сократить дорогу к новой себе!

 

Kontakt:

 

Instagram: @suz_alt

Fb: Suzanna Altunjan

e-mail: Suzanna.Altunjan@gmail.com 

Andres Piirak

Priisle, Tähesaju, Akadeemia, Tõnismäe

Olen igatipidi abivalmis treener. Pakun järgnevaid teenuseid: treeningud algajatele, tervislik toitumine, kaalu langetamine, fitness ja kulturism. Hindan väga individuaalsust ja kliendi initsiatiivi teha koostööd. Kui on küsimusi, võib alati kirjutada.  

Soovi korral saab ühendust võtta kirja teel:
Facebook: Andres Piirak
Gmail: andres.treeningud@gmail.com

www.andres-treeningud.ee

Kateriin Sild

Hipodroomi, Akadeemia, Peetri

Spordiga olen tegelenud nii kaua kui mäletan ning väga paljude erinevate aladega: iluvõimlemine, ujumine, triatlon, tants jne. Sobiva spordiala otsingutega olen tänaseks jõudnud fitness-ini ning jõutreeninguni – see on see, mis paneb minu silma särama. Olen omandanud spordialase kõrghariduse Tallinna Ülikoolis ning samuti oman EOK treenerikutset, läbinud ka FAF treenerite koolituse (EQF Level 4). Personaaltreeneri amet on minu jaoks puhast rõõmu toov ning suhtun igasse oma klienti isikupõhiselt ning usun, et igale inimesele on oma kindel lähenemisviis. Minu eesmärk treenerina on näha, et minu kliendid saavad päris omaenda eduloo ning tunnevad ennast enda kehas suurepäraselt! Minu kliendid saavad minu näol endale teejuhi, kes aitab nii toitumise, treeningu, distsipliini ja motivatsiooni leidmisega.

Yaroslav Kirilyuk

Akadeemia, Hipodroomi, Laki, Priisle, Tõnismäe

Дорогие мои друзья, приглашаю вас Персональные тренировки – это целая программа трансформации режима питания, сна, физических нагрузок для набора мышечной массы, также составление комплексного плана питания. Помогу похудеть легко и здорово (с учетом ваших целей, состояния здоровья, уровня физической подготовки) входит в услуги. Формирую основную программу занятия.

Ваши пожелания тоже влияют на то, как проходит персональная тренировка. Индивидуальный график даёт вам возможность выбрать удобное время для посещения занятия спортом.

Телефон: +372 5618 8941 

Instagram: yaroslavkirilyuk

Saba Tsitaishvili

Akadeemia, Laki, Hipodroomi, Peetri

Olen jõusaalis tegelenud juba 10a, enne seda olen tegelenud Street workoutiga paar aastat (tähendab, et fitnessis kogemus on juba 12a), mul on väga aktiivne eluviis tihti mängin jalgpalli ja korvpalli. Oman treeneri tõendi EKFL poolt ja samal ajal olen TLÜ Magistratuuri üliõpilane kehakultuuri erialale. Olen väga motiveeritud treeneriks olla, aitan parandada mitte ainult kehalist vormi aga ka tervist "Terves kehas terve vaim".

Võtke ühendust ja teeme teid paremaks.

Telefon: 58342793

Elisa-Beth Kaljulaid

Tähesaju, Priisle, Tōnismäe, Laki, Peetri

Hi!

I have been with an active lifestyle for the most of my life and for the past 8 years I have been focusing on training in the gym. Since childhood, It has been my dream to become a personal trainer and help people to live healthier lifestyle. I have acquired  an International Personal Trainer certificate (EQF Level 4).

If you wish to take a step closer to your  healthier lifestyle  then I’m waiting for you to a personal training. In case you wish to train by yourself we can create an individual training program according to your goals!

If you are interested then contact me, together we can take the first step or improve your knowledge! :)

 

Contact:

FB: PT Elisa-Beth Kaljulaid
Instagram: ekaljulaid
email: ekaljulaid1@gmail.com

Bella Laptev

Akadeemia, Hipodroomi

Soovid alati hea välja näha? Alusta oma päeva aktiivselt minuga!

Minu nimi on Bella ja ma olen ERERSi rahvusvaheline treener, EuropeActive füsioterapeut, toitumisspetsialist, ETV+ külalistreener ja hetkel kehalise kasvatuse õpetaja.

Kõik läbi viidavad treeningud olen ise koostanud ja on väga tõhusad.

Julgustan ja motiveerin alati oma kliente alustama ja järjepidevalt jätkama tervislikku ja aktiivset eluviisi.

Liitu minuga! Hea meelega aitan sukelduda ka sinul fitnessi imelisse maailma.

 

Treeningud toimuvad 24/7 Fitness, Tallinn võrgustikus. 

Info:
FB:     Personaaltreener Bella Laptev
IG:      bella.fitnessacademy

Aigi Kõiv

Peetri, Tõnismäe, Avala

Angelina Babkina

Hipodroomi, Tõnismäe, Vabaduse pst, Peetri

Languages: Eesti, English, Русский, Italiano

Oman 3 rahvusvaheliselt tunnustatud personaaltreeneri ja toitumisnõustaja sertifikaati.

1. ISSA (International Sports Science Association, USA) Certified Personal trainer

2. ISSA Sports Nutritionist

3. International Decalifting Federation (Läti) Certified Fitness Trainer

4. GGS (Girls Gone Strong, USA) Women’s Coaching Specialist: toitumise kultuur, kehapilt, häiritud söömine, menstruaaltsükli probleemid, menopaus, vaagna tervis, hormonaalsed probleemid ja PCOS

5. Hetkel omandamisel GGS Pre- & Postnatal Coaching Specialist

(Girls Gone Strong, USA): diastaas recti, vaagnapõhja, hormoonprobleemid, uriinipidamatus, treeningu ja toitumise muutmine, käitumismuutuste psühholoogia, sünnitusjärgne depressioon, vaagnavalu, vaagnaelundite prolaps

 

Iga aasta õpin täienduskursustel ja omandan uusi teadmisi.

Olen personaaltreenerina töötanud üle 3 aasta. Armastan treenida inimesi ja aidata neile olla enda parim versioon. Minu lähenemine on põhjalik ja mitmekülgne. Minu treeningu eesmärk on luua kliendil aktiivse eluviisi pikaajalisi harjumusi ja positiivset suhtumist fitnesisse.

Annan treeninguid järgmistes saalides: Hipodroomi, Tõnismägi, Vabaduse pst, Peetri, Tähesaju City

 

I have 3 internationally recognized personal trainer and nutritionist certificates.

1. ISSA (International Sports Science Association, USA) Certified Personal Trainer

2. ISSA Sports Nutritionist

3. International Decalifting Federation (Latvia) Certified Fitness Trainer

4. GGS (Girls Gone Strong, USA) Women’s Coaching Specialist (Topics: body image, menopause, hotmone issues, disordered eating, pelvic health, amenorrhea, PCOS).

5. In progress GGS (Girls Gone Strong, USA) Pre- & Postnatal Coaching Specialist (Topic: diastasis recti, pelvic floor, body image, hormone issues, incontinence, exercise & nutrition modification, behavior change psychology, postpartum depression, pelvic pain, pelvic organ prolapse)

 

Each year I update my knowledge and upgrade my qualifications by taking new courses.

I have been working as a personal trainer for over 3 years. I love to train people and help them to be the best version of themselves. My approach is thorough and versatile. The goal of my training is to help clients to form long-term active lifestyle habits and a positive attitude in fitness.

I give trainings in the following locations: Hipodroomi, Tõnismägi, Vabaduse pst, Peetri, Tähesaju City.

 

Instagram: xshape.fit.tallinn

Facebook: Angelina Babkina/Xshape.Fit.Personal Trainer

Whatsapp, Telegram: +3725137495

Jacob Price

Hipodroomi, Tõnismäe, Laki

+372 5916 5916
jacobprice@hotmail.com

Personaaltreeningu hind 25€ 60min
3 x 60min personaaltreening + treeningkava 100€

Rasmus Juhanson

Laki, Akadeemia, Tõnismäe, Hipodroomi

1x-20€

5x-85€

10x-150€

Viktoria Linde

Hipodroomi, Laki, Tähesaju, Priisle

Mina olen Viktoria! Miks just personaaltreeneri amet? Mõte, et pean inimesi aitama on olnud justkui kinnisidee, kuid õige valdkonna leidmine võttis omajagu aega. Me kõik teame väga hästi, et pole midagi tähtsamat kui tervis. Samas ei pinguta me selle nimel tihti piisavalt. Minu armastus spordi vastu tekkis juba lapsepõlves. Ennast sai proovitud väga erinevates spordialades, kuid ühel hetkel võitis minu südame kergejõustik, millega ma täisealiseks saamiseni tegelesin. Hiljem tekkis aga pikem paus, järsk tervise halvenemine ning sellega kaasnevad kaaluprobleemid. Õnneks satus minu teele treener, kes aitas avada ukse ilusama ja tervema minuni läbi jõusaali treeningute ja tervisliku toitumise. Tollest ajast olen täielikult in love kõigega, mis antud valdkonda puudutab ja valmis jagama enda teadmisi ja kogemusi teistega!

Ethel Igatt

Personaaltreener, toitumisnõustaja

Tabasalu, Hipodroomi, Akadeemia

Teet Tammelaan

Laki, Mustamäe tee, Tõnismäe, Avala

Varajastes 20ndates noor spordihing, kes on 9 aastat mitmekülgselt spordiga tegelenud, sh jooksu, taipoksi, jõusaalitreeningutega. 

Aja jooksul sportides ja õppides omandatud empiiriliste ning teoreetiliste teadmiste toel olen enda jaoks välja kujundanud sportimisstiili, mis sobitub eesmärgiga saavutada esteetiline keha nii, et jätkuks lisaks baasjõule ka vastupidavust ja võhma. 


Kuidas olen Sulle abiks?

Aitan parandada ja eelistustele vastavalt muuta su füüsilist vormi - rasvapõletus (kaalulangetus rasva arvelt); lihasmassi kasv (kaalutõstmine lihasmassi arvelt), kehakompositsiooni parandamine, säilitades kehakaalu.  
Kuulan ära su lühema- või pikemaajalised eesmärgid ning sean realistliku plaani nende saavutamiseks koos treening- ja toitumiskavadega. 

Tagan sujuva alustamise eelnevalt paika seatud treeningkavaga personaaltreeningute toel, õpetades sulle selgeks ohutu harjutustehnika ning hoides treeningute ajal tuju üleval. 
Olen nõuga abiks ka treeningutevälisel ajal. 

Olen tunnustatud rahvusvahelise EQF4 taseme personaaltreeneri sertifikaadiga.

Annan treeninguid Akadeemia (kodujõuks); Laki, Hipodroomi, Tõnismäe ja Avala jõusaalides. 


Olen meeleldi valmis toetama sinu uue aasta eesmärkide täitumist.

E-mail: ttpersonaaltreeningud@outlook.com 

Instagram: ttreening

Telefon: 53503141

Jelena Valge

Personaaltreener, toitumisnõustaja

Laki, Hipodroomi, Akadeemia, Tõnismäe, Avala

• Jõutreening
• Funktsionaalne treening
• Pilates

Treeningud:
Algajatele ja edasijõudnutele, Tervise ja heaolu hoidmiseks, Kaalu langetamiseks ja vormi saamiseks, Raseduse ja sünnitusjärgse taastumise ajal

• Jõusaali treeningkava koostamine
• Tervisliku toitumise nõustamine
• Toitumiskava koostamine
 

Персональный тренер, консультант по питанию
• Силовые тренировки в тренажерном зале
• Функциональные тренировки
• Пилатес

Для начинающих и продолжающих, Для здоровья и самочувствия, Похудение и поддержание физической формы, Во время беременности и послеродового восстановления.

• Составление программы тренировок
• Консультирование по правильному питанию
• Составление программы питания

Keel: Eesti, Русский

Kontakt: +372 5123 963
              valgejelena@gmail.com

PT/personaaltreening al. 15€
TN/toitumisnõustamine al. 20€

Klubid: Laki, Mustamäe (Hipodroom), Akadeemia, Tõnismägi, Avala kvartal (Veskiposti)

Kristina Smirnova

Personal trainer

Priisle, Tähesaju

Do you want to get in better shape, lose weight, increase muscle mass or improve general well-being? When planning training, we base it on your goal!

Get in touch and we will make your dreams come true!


smir.kristina@gmail.com

https://www.facebook.com/100075039399801/

Ketlin Šavljuga

Tähesaju

Hello! My name is Ketlin and I will be very happy to share my knowledge with you and become a friend who will help you fall in love with a sports lifestyle!

Specialization:
• Workouts aimed at body shaping (fat percentage reduction, muscle mass gain);
• Statement of the correct technique for performing exercises;
• Training for beginners;
• Customize a nutrition and training plan;
• Online coaching.

I have a lot of experience and a lot of knowledge in the field of fitness, I graduated from the FPA Fitness Professionals School in Moscow and also have European EHFA accreditation.

When compiling a training program, I choose only those exercises and loads that are most suitable for you, taking into account your state of health and physical fitness.

I look forward to training everyone, regardless of your experience in the gym!
I conduct personal training at the club at Tähesaju tee 11.

Remember that the most important wealth is health!

My contact details:

Facebook: https://www.facebook.com/ketlinPT
Instagram: @ketlinshavljuga
E-mail: ketlin.shavljuga@gmail.com

Personal training 1x 30.-
Personal training 5x 135.-
Personal training 10x 250.- (free nutrition plan)

Personal training with friend 1x 45.-
Personal training with friend 5x 215.-
Personal training with friend 10x 400.- (free nutrition plan)

Training program 30.-
Nutrition plan 30.-
Training and dietary counseling 30.-

Jass Murutalu

Personal trainer

Tõnismägi

Whatever your goals, I will help you train, eat and recover reasonably and with results.
I can help you with fat-loss, muscle gain and developing some physical ability (strength, endurance, speed, flexibility, agility/coordination).

I offer you varied and unique training sessions. This is enabled by 10+ years coaching experience, high-quality schooling and participating in different sports (acrobatics, track & field, basketball, football, swimming, tricking, parkour, karate, boxing, muay thai, wrestling, MMA and BJJ).

In addition to personal training I have worked as a strength & conditioning coach for the Estonian Tennis Union, Kehra handball club and combat sports club 3D Treening. Also I’ve been a lecturer in FAF Estonia and IntensivePT Estonia.
At the moment I am a strength & conditioning coach for Kose football club and basketball club Basket.

I enjoy working with non-Estonians. I speak English and Estonian, also some German and Spanish.

Training is done at Tõnismägi 11A. Come alone or with friends.
1x 50€, 3x 135€, 7x 280€.

jass.murutalu@gmail.com
53855152
trennininja.ee

Kuressaare

Karmel Pea

Personal trainer

Tõnismäe, Kuressaare

Olen juba maast madalast seotud olnud spordiga. Alustades tantsimisest lõpetades kergejõustikuga. Ma armastan aktiivset elustiili ja miks mitte siduda oma kirg tööga?

Südamega asja juures olles olen ise väga palju uurinud ja lugenud ning ka personaaltreeneri koolituse läbinud, tänu millele on mind usaldatud treeneriks nii kodu- kui välismaal. Kuid eelnevalt mainituga kindlasti minu teadmiste kogumine ja õppimine ei piirdu.

Treenerina on minule väga oluline see, et ma suudan treenitavatele piltlikult öeldes “sisse süstida” nii vaimset kui füüsilist heaolu ja enesekindlust. Nagu öeldakse: “Terves kehas terve hing”, sest treening ei muuda inimesi paremaks vaid füüsiliselt vaid sellel on väga oluline roll ka vaimses maailmas.


Kontakt:
Tel: +372 53 53 96 44
Email: karmel@karmelpfit.com
Insta: @karmelpfit
Web: www.karmelpfit.com

Karmen Kiier

Personal trainer

Kuressaare

Pille Aus

Personal trainer

Hipodroomi, Peetri, Vabaduse pst, Kuressaare, Laki

Jõusaali olen harrastanud järjepidevalt 8 aastat ning nende aastate jooksul olen omandanud teadmised, milline treeningstiil ja tehnika aitab saavutada parimad tulemused. 
Olen osalenud ka bikiinifitnessi võistlustel, mis on seni mu ainuke ja kus saavutasin IV koha. 
Olen läbinud ka Eesti Kulturismi ja Fitnessi erialase koolituse tasemele EKR3 ja EKR4.

Minu eesmärgiks on muuta Sinu elustiili, leida milline treeningstiil on just Sinule sobivam ning aidata lihvida tehnikat. Samuti koostan treeningkavasid (ka koduseks). 

Võta julgelt ühendust. Aitan muuta Sinu elustiili. 

Treeninguid annan Hipodroomis, Peetris, Vabaduse pst-l, Kuressaares ja Lakis.

 

telefon: +37256861737 
email: pille.aus1@gmail.com
Instagram: @pilleaus

Jelena Past

Personal trainer and nutritionist

Hipodroomi, Vabaduse pst, Kuressaare, Peetri

Rakvere

Karoliina Gehlert

Personal trainer

Hipodroomi, Priisle, Akadeemia, Laki, Tõnismägi, Rakvere, Vabaduse pst, Peetri

Minu tee sai alguse jõusaali- ja rühmatreeningutesse juba 14 aastaselt. Sellest on nüüdseks möödas üle 12 aasta. Olen läbi teinud kõikvõimalikud tõusud ja mõõnad (ka toitumishäired) ning tänu sellele oskan nüüd ka teisi mõista ja aidata erinevatel eluperioodidel ning hetkedel.

Minu eesmärk on aidata inimestel mõista, et tervislik toitumine ning treenimine ei pea olema elus domineeriv ning seda on võimalik omale üsna kergelt sättida elustiiliks. Mõistan, et kõigi eesmärk, kes jõusaali astuvad, ei pea olema sportlase keha võimalikult madala rasvaprotsendiga ning ainus söök ei pea olema kanafilee ning kodujuust. Ka ei poolda pidevat kalorite lugemist – see pole vajalik kui ei ole võistleja.

Tahan tuua nn. fitnessi maastikule rohkem tervet mõistust ning seeläbi kergemat elustiili muutust parema tervise ning keha suunas. Saab väga ilusa keha ja hea tervise kõiki oma lemmiktoite süües ning mõõduka liikumise ning treenimise läbi. Kõik tuleb vaikselt lihtsalt viia balanssi ning kindlasti võivad olla vajalikud pisikesed muudatused.

Minult saavad abi nii algajad kui edasijõudnud ükskõik milliste soovidega (kaalulangetus, kaalutõus, keha toonusesse viimine, lihasmassi kasvatamine jms). Ka aitan toitumise alal. Olen läbinud väga põhjaliku Intensive PT koolituse ning oman pikaaegset kogemust ennast treenides. Ka kavatsen end edasi täiendada. Kui tõesti väga spetsiifiline ala, siis aitan leida kellegi, kes alal spetsalist.

Võta ühendust, paneme eesmärgid paika ja viime need koos täide:

Instagram: pt_karoliina

E-mail: karoliinapt@gmail.com

Facebook: personaaltreener Karoliina

Pärnu

Marge Rull

Hei!

Olen treeninud inimesi alates 1995a. Lisaks suurele töökogemustele olen läbinud palju erinevaid erialaseid koolitusi.

FAF( fitness academy of finland)  Jōusaali personaaltreener

Corpus Pilates Teacher Trainer Level 1 ja Level 2 

Massöör MER ja ZenThai

Klubis 24-7 Fitness pakun personaaltreeninguid jōusaalis ja ka individuaalseid Pilatese treeninguid.

Personaaltreeningud sisaldavad treeniale sobivate harjutuste ōpetamist ja treeningkava koostamist. Nōustan ka toitumisega.

Lihtsa kava saab koostada ühe tunniga. Kuid siiski soovitan algajale vōtta rohkem eratunde.

Personaaltreening kestab 1-1,5 h

Personaaltreeninguid saab teha ühele inimesele ja ka väikesele treeningrühmale.

1x 40 eur/30 eur

2x 75 eur/55 eur

3x 95 eur/85 eur

Väikese rühma treeningu hind ühele inimesele on 25 eur.

Nb! Ōpilastel ja pensionäridel kehtib soodushind!

• Saad minu teenuseid osta ka Stebby keskkonna kaudu!

• Vaata - app.stebby.eu

 

Kontakt tel 5092901

Messenger Marge Rull

Jaana Junson

Jaana on kõrgharidusega 6. taseme treener, kes peab lugu tervislikest eluviisidest ning heast enesetundest. Tema poole võib pöörduda küsimuste ja abipalvetega nii treeningute kui toitumise osas. Jaana aitab mõistlikul ja tervislikul viisil saavutada sul oma eesmärgid, parema füüsilise vormi ning otse loomulikult kaasneb sellega ka parem enesetunne.

Minust...

Olen töötanud treenerina alates 1992.aastast.

Oman Les Millsi bodypumpi ja bodybalance instruktori litsentse.

Lisaks on minu poolt antavate treeningute hulgas stepitunnid, ringtreeningud jõusaalis ja personaaltreeningud

Kvalifikatsioon:

 

Lõpetanud Tartu Ülikooli kehakultuuri spordi erialal

Võistlustantsutantsu treeneri litsents, 1999.a.

Aerobic trainers licence, 2003.a. (Fitness Academy of Finland)

Gym instructor's licence, 2003.a. (Fitness Academy of Finland)

Les Mills BodyPump instruktor, 2003.a.

Les Mills BodyBalance instruktor, 2009.a.

Fitnessi ja kulturismi treeneri 6.tase, 2016.a. (vanemtreener)

Olen võistelnud ise fitnessis edukalt ja tulnud Balti absoluutseks meistriks 2003 a. Sümpaatia selle ala vastu on jätkuv.

Hetkel tegelen fitnessi ja bikiinifitnessi võistlejate juhendamisega Kulturismi-ja fitnessiklubis Tiim Go Fit ning on au olla mitme Eesti meistri treener. Aastal 2020 valiti mind parimaks lastefitnessi treeneriks.

 

 

Moto:

 

"Ole vormis - oled alati stiilne ja kordumatu! :)"

Maria Malõševa

Olen läbinud personaaltreeneri Intensive PT kursuse ning seeläbi omandanud EQF level 4 tunnistuse.

Erialalt olen füsioterapeut. Selles töös puutun kokku paljude erinevate inimestega ning püüan alati igaühele läheneda individuaalselt, et neid liikuma motiveerida. Oma töös kohtun paljudega, kellel oleks traumajärgse teraapiaga lõpetades môistlik edaspidi jätkata jõusaali-treeningutega. Sooviksin neid inimesi jõusaali minemiseks julgustada ning luua neile seal turvaline keskkond, et protsess oleks vähem stressitekitav ja et inimesed saaksid ka edaspidi füsioterapeudi juhendamisel jõutreeningut teha, et oma vigastusest maksimaalselt taastuda.

Kui oled hoopis see inimene, kellel puuduvad üldse teadmised jõutreeningust, treenimisest, toitumisest, kuid oled huvitatud tervisliku eluviisiga alustamisest, aga ei ole päris kindel, kuidas, kirjuta mulle julgesti. Saan sulle igal juhul toeks olla!

Olen olnud füsioterapeut ka mitmete spordimeeskondade juures - olin muuhulgas noorte korvpallikoondise füsioterapeut, kus viisin läbi nii individuaal-, kui ka üldtreeninguid. Nii et, kui oled sportlane, või kestaseme teadmistega spordihuviline, kes soovib oma sooritustulemusi parandada, anna endast märku. Paneme koos plaanid paika ja liigume üheskoos sinu eesmärgide saavutamiseni!

Minu põhieesmärgiks on tervise edendamine ehk inimese aitamine suuna võtmisel tervisliku eluviisi poole mõnusa ja nauditava protsessi teel.

Läbitud koolitused:
2015 Kinesioteipimine
2017 Dünaamiline teipimine
2018 Koolitus "Kriisisituatsioonid spordis: elustamine ja esmaabi"
2018 Testimine spordifüsioteraapias
2018 Sportlaste toitumine
2020 Alaseljavalu diagnostika ja ravi esmatasandil
2021 Põlveliigese kliiniline taastusravi
2021 Tendinopaatiate füsioterapeutiline käsitlus

Treeninguid annan 24-7-Fitness Pärnus (Lai 11, Pärnu Port Artur 2)

Võta minuga ühendust:

@mail: m-malysheva@mail.ru
Fb: https://www.facebook.com/mmfysioteraapia

Suhtluskeeleks on eesti ja vene keel.

Dmytro Zubenko

- Personal training in the 24/7 Fitness gym Pärnu.

- Making an individual training program for your goals (gaining muscle mass, losing weight, body shaping or weight).

- Selection of exercises based on your characteristics.

- Explanation, training, analysis and adjustment of exercise technique.

- Help in compiling a diet, compiling a diet for a day / week / month.

- Analysis of the food basket.

- Answers to all questions on nutrition, personal support and control.

- Full management 1/3/5 months, including: personal training, nutrition, 24/7 support, my personal control. 

- Possibility of online/distance training.

- Consultations, and any questions in my area of ​​expertise.

 

Contact me tel: +37258376123 
(Viber/WhatsApp)
Instagram: dmitriy.zubenko 

Ardi Ailt

Olen terve oma teadliku elu olnud aktiivne liikuja. Alustasin noorena jalg- ja korvpalliga ning jõudsin ringiga jooksmise ning jõusaalitreeninguteni, millega tegelen aktiivselt siiani.

2016 lõpetasin füsioteraapia magistriõpingud Tartu Ülikoolis. Oman laialdasi teadmisi inimkeha ehitusest ja toimimisest ning liigutustegevusest. Jagan neid teadmisi igapäevatöös füsioterapeudina ka oma patsientidega.

Enda ja teiste teadlikumaks treenimiseks olen läbinud Intensive PT koolituse ja oman personaaltreeneri kutsetunnistust.

Võimalusi, kuidas jõuda A-st B-ni ja täita oma unistusi, on mitmeid. Kui soovid teadlikumalt treenida ja oma eesmärkide poole liikuda, kirjuta mulle julgelt.

Kelly Linnas

Olen lõpetanud Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis füsioteraapia eriala. Hetkel töötan haiglas füsioterapeudina, kuid oman kogemust ka sportlastega töötamisel, olles aastatel 2018-2022 olnud jalgpallimeeskonna füsioterapeut. Lisaks olen läbinud Eesti vaieldamatult kõige põhjalikuma FAF (Fitness Academy of Finland) personaaltreeneri koolituse.

Minu eesmärk on julgustada kõiki inimesi liikuma olenemata vanusest, kehakaalust, füüsilisest võimekusest ning pakkuda sel teekonnal tuge. Oman põhjalikke teadmisi inimese skeletilihaskonnast ning aitan sul treenida turvaliselt, leida sinu jaoks sobivaimad harjutused ja harjutuste variatsioonid, võttes arvesse sinu eripärasid ning ka varasemaid traumasid/valusid. Treenimisel pean kõige olulisemaks õiget sooritustehnikat ja eesmärgipärast lähenemist, kuid treening peab olema ka nauditav.

 

Minu trennidesse on oodatud kõik, kes:
•soovivad alustada jõusaali treeningutega
•on juba jõusaalis varasemalt treeninud, kuid soovivad veidi tehnikat lihvida ja treeninguid teadlikumaks muuta
•soovivad taastuda vigastustest

Emmanuel Madu

I am a Certified Personal Trainer and health-fitness professional. I will make you reach your goal and change your life style to reveal the power of your body. You’ll feel more confident in your daily life and see your progress step by step. No matter your age or if you’re a gym beginner, intermediate or advanced experienced athlete, I will assist you in:

- Losing weight & burning fat
- Building muscle, mass and stay fit
- Strength training
- Cardio training and endurance
- High and low intensity training
- Fitness training plan
- Nutrition / Meal plan

As an athlete and former professional football player I have lot of experiences in sports, mobility movement, agility, flexibility, balance, strength, endurance, skills, stability, etc.

My whole life has been about practicing sports. I have passion and love for fitness. My main focus is to help you in reaching your fitness goal, transform your body to be physically fit. Age is just a number, be persistent in your workout and you’ll feel young for ever.

My motto is: “You are stronger than you think!”.

Contact are:
emaodinak02@gmail.com
Fb: emanak.fit
IG: emanak20
​Phone: 58313793

Tabasalu

Jevgeni Kudrejev

Personal trainer

Hipodroomi, Tähesaju, Tabasalu

Предлагаю услуги персонального тренера.

● Я, Евгений Кудреев, сертифицированный персональный тренер.
● Культуризмом занимаюсь 14 лет, расту и развиваюсь в своих достижениях.
● Первые тренировки начал проводить 8 лет назад.
● Ранее выступал на соревнованиях по культуризму. Имеется опыт подготовки к соревнованиям.
➡️Приглашаю всех присоединиться и достигать новых вершин вместе!

Тренировки проходят в сети залов 24-7fitness.
● Prisle 16
● Mustamäe tee 4
● Akadeemia tee 30
По всем вопросам пишите в личные сообщения (ЛС), messenger, viber, telegram +372 55902063

Персональный тренер это:
● Залог безопасности выполнения упражнений.
● Эффективность тренировочных программ.
● Возможность в минимальные сроки грамотно и безопасно добиться желаемых результатов.

➡️Спортивное питание по низким ценам ℹwww.bodyfitness.eeℹ

Ketlin Kuuskne

Laki, Akadeemia, Mustamäe tee, Tõnismäe, Vabaduse pst, Tabasalu

Erik Int

Olen 29-aastane mees, kes tulnud Eesti meistriks maadluses kőikides vanuseklassides.
Samuti esindanud Eesti riiki rahuvusvahelisel areenil kui ka Euroopa meistrivőistlustel.
Oman teadmisi vastupidavustreeningu, jőu arengu ning kardio valdkonnas.

Valdan eesti, vene ja inglise keelt suhtlustasemel.

1x trenn 30 eur
10x trenni 250 eur 

Lisainfo saamiseks pöörduda Erik182@mail.ru

Facebook:  Erik Int
Instagram:  Insta_int 

Maiko Heinsalu

Akadeemia, Laki, Tabasalu

Hei! Minu nimi on Maiko ja mina olen Sinu uus personaaltreener!

Rääkides endast..
Erinevate spordialadega olen kokku puutunud juba maast madalast, kuid teismeeas avastasin enda jaoks tõelise kire - jõusaali. Eredalt on meeles esimene päev treeningsaalis, sest mind valdas hirm. Hirm teadmatuse ees - mida teha, kuidas teha ja kus üleüldse miski asub. Rapsisin jõusaalis arutult, harjutuste tehnika oli vale ja raiskasin aega lõhkudes oma keha. Praegu sellele ajale tagasi vaadates soovin, et oleksin enne jõutreeninguga alustamist konsulteerinud asjatundjaga.
Tänaseks olen jõusaalis treeninud ligikaudu 15 aastat. Oma teadmiste ja kogemuste kinnistamiseks olen läbinud personaaltreeneri koolituse.

Tahan aidata Sinul treenida teadlikult ja tervislikult!
Paneme paika saavutatavad eesmärgid, koostame treeningkava, õpime selgeks õige harjutuste tehnika, korrastame toidulaua ning kaloraaži.
Parem tervis, ilusam minapilt ja kõrgem enesehinnang! Tule trenni!

Treeninguid annan 24/7 Fitness Akadeemia, Laki ja Tabasalu klubis!

1x30€

2x50€

Ethel Igatt

Personaaltreener, toitumisnõustaja

Tabasalu, Hipodroomi, Akadeemia